• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

TTK'ya göre site nasıl olmalı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Gasabalı03

webmaster.tc
Arkadaşlar Merhaba..
Yeni Türk Ticaret Kanuna Göre bir websitesinde neler olmalı.. yani haberler, admin paneli vs neler olmalı yardımcı olursanı sevinirim.

CaddeAktif

webmaster.tc
Hakkınızda, açık adresiniz, Çalışmalarınız, Fiyat Listeniz(emin değilim) Referanslarınız, Ekibiniz, İletişim, Ürünler vs. dir büyük ihtimal

GüçNet

webmaster.tc
Şirket profili hakkında resmi kesin bilgiler vermek zorundasınız. Şuan zaten TTK kanunu sadece Limited Şirketlerine böyle bir zorunluluk getirme kararı aldı benim bildiği kadarıyla. Aslında hakkımızda, ürünlerimiz vs. bunların çoğu hikaye yapılması gereken en önemli şey şirket logosunun bilgilerinin tamamen doğru yansıtılması ve fatura kesilmesidir.Web sitesi yaptıran firmalar devlete o web sitesinin faturasını göstermek zorundadır. O yüzden web tasarım firmaları mutlaka fatura kesmelidirler.

Gasabalı03

webmaster.tc
Hocam bana sitede nelerin bulundurulması zorunlu bunu söylebeilirmisiniz?
misalen şirket haberleri, Şirket bilgisi yani iletişim filan şeklinde.

GüçNet

webmaster.tc
daha bu yasa yürülüğe girmediği için kimse net olarak söyleyemez. Şuan yapmanız gereken şirketi şeffaf bir şekilde internette tanıtmak. Şeffaftan kastım logosu dahil tüm bilgilerin şirketle aynı doğrultuda olması. Örnek kurumsal site isterseniz size link vereyim inceleyin. Anasayfa - Cantek Mühendislik