• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Twitter Takipçi Sayınızı Arttırın (%100 Garantili - Denendi - Yükleme Yok - Vakit Kaybı Yok)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Yine ben ve yine farklı bir konu - Sizler için araştırdım en kusursuz formül bu =)

Merhaba arkadaşlar daha önce birkaç yerde denedim takipçi sayımı nasıl arttırabilirim diye fakat etkili çözümler elde edemedim. Şuan Twitter takipçi sayımı (limitli hergün 50 kişi) 24 saatte bir 50 kişi arttırıyorum. Bilmiyorum sizde de işe yararmı. Twitter'da bir uygulama var bu uyglamaya girince hergün liste güncelleniyor ve 50 kişi sizi takip ediyor. Sizde onları takip ederseniz ne ala =)

Bu linke tıklayıp uygulamayı kabul ettiğinizde krediniz bitene kadar hergün 50 kişi kazanabilirsiniz. Uygulamanın henüz zararını görmedim. Sizi zorlamıyorumda kendi kararlarınızdan mesulsünüz. Bol şanslar ;)

Not twitter'a giriş yaptıktan sonra linke tıklayın

Az önce denedim, türk takipçi geliyor..

Bu soruyu bende merak ediyorum.
-Uygulamayı kabul ettiğiniz dakika içerisinde takipçileriniz yükleniyor. süper :)
Merhaba takipçilerinizde Türk'te var başka vatandaşlarda. Ayrıca takipçilerinizi takip etmek zorunda değilsiniz. Ancak havuza girdiğiniz için başkalarıda kendisini size takip ettirebilir. O yüzden takip ettiklerinizi sürekli kontrol ederseniz birşey olmaz :)

ByAkman

webmaster.tc
Evet hocam 50 kişi bakiyeniz var ama herkese söyleyeyim isteyen kişi takibinizden çıkabaliyor. Hani %100 bunları size bağlıyoruz kopamazlar diyemem :) İsteyen takip etmiyor. Örneğin ; Siz +50 aldıktan sonra ertesi sabaha bir bakarsınız -20 olmuş :)

ee gülü seven dikenine katlanır :) Normal yani facebookta o kadar kasıyoruz aynı tepki oluyor

hayal@17

webmaster.tc
evet mantıklı bir paylaşım en kısa süre içerisinde ben de deneyeceğim bu yöntemi umarım faydasını görürüz. Paylaşım için teşekkürler

DenizSen

webmaster.tc
TwitterFameOl | YENİ AÇILDI | İlk 25 Kişiye Gold Üyelik.

Site Adresi:
www.twitterfameol.tk

:bravo:
Kullanıcı adı,şifre vermenize gerek yok.
Adrese girin.
''Takipçi Kazanmaya Başla'' butonuna basın.
Uygulamaya izin verin ve takipçilerinizi kazanın...

Uygulama yeni açıldığı için
LİMİT: 50

Reklam Tweeti atılır.:bravo:

Kullanıcılar çoğaldıkça retweet,favori işlemleri yapılacaktır.

Gold üyelik almak isteyenler PM gönderebilir,veya konu altına yorum yazabilirler.