• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Twitter Takipçi Uygulaması

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

BDuman

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar,

Kendi yazmış olduğum ve tasarımına kadar herşeyi bana ait olan twitter uygulamamı tanıtacağım sizlere.. Uzun süredir yayında ve hızla büyümeye devam ediyor şu sıralar günlük 1,5k-2k arası tekil kullanıcı hiti almaktadır.

Site : http://takiptekal.in

Sistem Hakkında

• Sistem kullanıcılara günlük 50 ( bu zamanla artacaktır. ) kredi vermektedir.
  • Her 1 kredi 1 takipçi demektir.
  • Siz uygulamayı kullanmadığınız sürece hesabınızdan hiçbir reklam yapmamaktadır.
  • Gün içinde takipçi kazanımından sonra 1 defa reklam tweeti atmaktadır. İsterseniz bunu kaldırabilirsiniz.
  • Karşıklı takip uygulaması olduğu için bir başkası sizi takipçisi yapabilir.
  • Tek tık ile 1 dakikadan kısa bir süre içinde takipçiniz olur.

Gold Üyelik - Aylık 10 TL

• Reklam tweeti atmasınız.
  • Başkasının takipçisi olmazsınız.
  • Günlük kredi değerinin 2 katı kredi alırsınız.

Scriptin Domain Lisans Fiyatı 100 TL'dir. Almak isteyenler pm yoluyla ulaşsın.

Birkaç ekran görüntüsü atayım admin panelden : 1 : 2 : 3 : 4 : 5

Bunun dışında görünmeyen özelliklere gelirsek

• Uygulamaya giriş yapıp çıkan kişi tekrar uygulamayı kullanamıyor. Girişiniz engellendi yazısı çıkıyor.
  • Otomatik tweet post takipçi kazanımından sonra 1 defa ( günlük ) reklam atar. Spam yapmaz çünkü txt dosyasında bulunan en az 50 tweet yazısından rastgele 1 tanesini seçer.
  • Krediler gece standart değerlerine geri döner. Yanlış bir tabir olsa da ben buna sıfırlanmak diyorum.
  • Panelden istediğiniz gibi rt fav takipçi ekleyebilir veya ekledikleriniz geri çekebilirsiniz.
  • Gold üyelik sistemi konudaki yazımda anlattığım gibidir. Kullanıcı engelleme de vardır sistemde fakat panele yansıtmadım isteyen olursa gösterebilirim tabiki.

MSN : bduman165[at]gmail.com

BDuman

webmaster.tc
Fiyat aciliyetten düşürüldü ve son oluruna getirildi. Max 15 dk da kurulum yapılıp teslim edilir.