• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ucuz Toplu Tanıtım Yazısı Satışı Bu Konuda!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

mustiraper

webmaster.tc
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Sizler için hazırlamış olduğumuz tanıtım yazısı paketlerinden bahsetmek istiyorum.

Sizler için 3 Tanıtım Yazısı Paketi Hazırladık.

1. Paket
30 Sitede Tanıtım Yazısı Yayınlama = 90 TL

2. Paket
60 Sitede Tanıtım Yazısı Yayınlama = 150 TL

3.Paket
100 Sitede Tanıtım Yazısı Yayınlama = 200 TL

*Siteler farklı iplerdedir. 1 ip en fazla 2 site barındırıyor

Not: Her 10 site için 1 tanıtım yazısı verilmelidir. Bu hem sizin siteniz açısında hem de tanıtım yazılarının yayınlandığı siteler açısından daha fazla verim alabilmeniz için daha sağlıklı olacaktır. Her makale 3 link(linklendirilmiş kelime öbekleri)+1 resim içerebilir.

*Peki bu siteler tanıtım yazısı açısından faydalı mı? Getirisi var mı?
*Sorunun cevabı aslında çok basit. Tanıtım yazılarınızın yayınlanacağı siteler güvenilirlik değeri (trustrank) yüksek sitelerdir. Kelime bazlı çalışmalarınız için vazgeçilmez bir çalışma olacağından şüpheniz olmasın.

*Kabul edilmeyen sektörler;
mobilya, ukash, yangın söndürme, hırdavat, +18 siteler

*Mobilya gibi sektörler neden kabul edilmiyor denebilir. Çalışma yaptığımız sektörlerden bir ikincisine çalışma yapmamamızın sebebi o sektörde sitenize rakip bir site olmamalıdır prensibidir. Yani bizler size rakip olabilecek aynı sektörde bir kişiyle çalışmıyoruz.

*Tanıtım yazınızın verileceği sitelerin neler ve ne tür siteler olduğunu öğrenmek için pm atabilirsiniz.

*Çalışmalarımız 5-7 gün arasında teslim edilir.
*1 günde çalışması yapılması siteleriniz açısından kazanç değil tam aksine zarar getirecektir.
*Çalışma yapacağımız sitenizin sektörünü pm atarsanız sevinirim.

İletişim : pm atınız.
Tel : 0506 338 0469
E-mail/MSN : mustiraper@hotmail.com

Ödeme Yöntemleri : Misli - Nesine - İş Bankası

mustiraper

webmaster.tc
Konu günceldir arkadaşlar. Kelime bazlı yükseliş ve hızlı index için güzel bir çalışma olacaktır.

mustiraper

webmaster.tc
Biletbilet.com sitesine yapılan çalışma sonrası sonuçlar şu şekildedir;

Otobüs Bileti 17. makaleden sonra 9. sıra
Taksitli Otobüs Bileti 12. makaleden sonra 3. sıra
Taksitli Uçak Bileti 114. makaleden sonra 9 . sıra

chntrkylmz

webmaster.tc
bu işe yarıyıcak bir yöntem çok iyi bi yöntem site için amma velakin profosyenel yapılmazsa yararı hiç olmaz arkadaşda galiba profosyenel paranız varsa yaptırın derim. Ama bunların garantisi'de yok bence google kafasına buyruk biraz tabi bana göre

mustiraper

webmaster.tc
bu işe yarıyıcak bir yöntem çok iyi bi yöntem site için amma velakin profosyenel yapılmazsa yararı hiç olmaz arkadaşda galiba profosyenel paranız varsa yaptırın derim. Ama bunların garantisi'de yok bence google kafasına buyruk biraz tabi bana göre
Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Biz Profesyonel SEO ile yola çıkmış G*** Bilişim yetkilileriyiz. Bir referansı da 2-3 gün sonra yayınlayacağım. Faydası olmayacak bir çalışmayı öncelikle bizler önermiyoruz. Kimsenin haksız yere parasını almaya hakkımız yok.

Tekrar teşekkür ederim yorumunuz için. Çalışma yaptırmak isteyenler bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirler.

mustiraper

webmaster.tc
Yeterince indirimli diye düşünüyorum. Yapılan işin sonucunda çalışmadan memnun kalacağınızı garanti ederim.