• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ucuza Adult Domain

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

serkanakaydin

webmaster.tc
Www.Turkcepor**.org Adult Domain Satılıktır

Kelime anazalizi yaptığınız da karşınıza çıkan yüksek hit arama istatistiğini araştırırsanız Domain'i övmeme gerek yok diye düşünüyorum. Bilirsiniz ki Ülkemiz de ''Türkçe *****, Türkçe p**nolar'' vs insanlarımız tarafından en çok araştırılan anahtar kelimelerdir. Domain'in geçmişini bilenler biliyor yinede söylemek istiyorum 100-150 K hiti vardı eski sahibi sağlık sorunları veyahut ilgisizlikten domain düştü 1 aydır düşmesini bekliyordum...

Adult işine ciddi derecede girmek isteyenler, için ideal demiyorum süper bir domain.

Ciddi İseniz:Fiyat 300 tl dir pazarlık payı vardır

serkanakaydin

webmaster.tc
hocam çok sıkıntıya girdim acil para lazım o yüzden yoksa bu fiyatlara satmam ben 700 tl ye aldım

Seo

webmaster.tc
hocam çok sıkıntıya girdim acil para lazım o yüzden yoksa bu fiyatlara satmam ben 700 tl ye aldım
Sizin yerinizde olsam aç kalırımda geleceği olan domaini satmam. başıma geldi biliyorum.
Ama yinede hayırlı satışlar gerçekten fiyat çok uygun.

serkanakaydin

webmaster.tc
valla doğru söylüyorsunuz arkadaşlar bu domain gerçekten iş yapar ama kararsızım bilmiyorum bi yandan sıkıntı bi yandan 100 150k eski hiti :s sizce ne yapmalıyım