• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ücretli Premium Link Çevirici Yaptırılacaktır Detaylar İçerde ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

3gzotik

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar ne kadarda burada ücretsiz verselerde php bilmediğimden dolayı olayı bir adım öteye taşıyamıyorum bu nedenden dolayıda hem ücretsiz bu işi geliştiren arkadaşlara ön ayak olmuş olurum diye düşünüyorum.

İstediklerim- gkbrk kullanıcı nickli arkadasımız sağolsun geçenlerde premiumize.me nin link dönüştürücüsünü vermişti fakat sorunlu gibi kullanamadım.

- premiumize.me bilindiği üzere bir çok download sitesini içersinde barındırıyor buna istinaden premiumize.me nin link generatörünü ve buna ek olarak turbobit generatör yaptırmak istiyorum

-- Detay --
her 2 sindede 2 account olacagı için
  1. Her 100 indirmede - 2ci accounta geçicek(Bu döngü 100 100 ikisi arasında devam edicek veya kac accountum varsa aralarında)
  2. İndirme başı belirliyeceğim süre zarfından sonra link gelcek
  3. adfly gibi link kısaltma sistemi entegre edilcek
  4. Çoklu indirmeye izin vericek(buna istinaden 2ci özellik 1.link gösterilince 2ci 30 sn olayı şeklinde olcak)

premiumize.me ve turbobit generatöre bu özellikleri istiyorum

Lütfen makul bir ücret verinizki burada birçok ücretsiz paylaşan kişiler var sağolsunlar onlarıda göz önünde bulundurun :)

Tekliflerinizi bekliyorum arkadaşlar .

kankam3321

webmaster.tc
Sanırım sizinle msn üzerinden konuşmuştuk çalışmalara başlayın 15inde alacagım dediniz sonra ortadan kayboldunuz... İş yapacak arkadaşların bilgisi olması açısından belirtmek istedim...

3gzotik

webmaster.tc
Sanırım sizinle msn üzerinden konuşmuştuk çalışmalara başlayın 15inde alacagım dediniz sonra ortadan kayboldunuz... İş yapacak arkadaşların bilgisi olması açısından belirtmek istedim...
Ortadan kaybolmadım buradada kaç gundur hep onlineyim ? scripti satmıssınız başka bir şahsa zaten :)

kankam3321

webmaster.tc
Ortadan kaybolmadım buradada kaç gundur hep onlineyim ? scripti satmıssınız başka bir şahsa zaten :)
Msn üzerinden bekliyordum oradan yazacagınızı söylemiştiniz ve kimseye satmadım denemediğim bir scripti kimseye satmam. Herneyse iyi çalışmalar. Sadece script satacak arkadaşları uyarmak istedim...

lazenes

webmaster.tc
Kardeş Kodlarım PM de gonderdiğim facebook adresimden bana ulaşa bilirsin