• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ücretsiz Haber Botu ND - (Resim Çekmiyor,Konu Çekiyor)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Carizmatic

New member
Arkadaşlar kısa bir süre önce kullandığımda resim çekiyordu fakat şuan bot onarılıyor. Yayıncının izni olduğu ve ücretsiz dağıttığı için problem teşkil etmeyecektir.

Botu İndirdikten Sonra Eklentiler – Yeni Ekle – Yükle Yolunu Takip Ederek İndirdiğimiz Haber Botunu Yüklüyoruz​
Sol Menüde Haber Botunun Sekmesi Gelmiş Olması Gerekiyor. İstediğimiz haber Türünü Seçiyoruz​
Sonrasında Eklemek İstediğimiz katagoriyi Seçiyoruz ve İçerik Listele Yazısına Tıklıyoruz Artık Haberler Karşınızda İstediğiniz Haberi Kaydet Butonuna Basarak Yayınlayabilirsiniz​

Magazin Haberleri - Spor Haberleri - Sağlık Haberleri - Güncel Haberler - Teknoloji Haberler
Ekonomi Haberler - Eğitim Haberleri - Yaşam Haberleri - Dünyadan Haberler - Kültür Sanat Haberleri
Turizm Haberleri - Emlak Konut Haberleri - Siyaset Haberleri - Tüm İllerin Güncel Haberleri

Video​

egebilisim

webmaster.tc
Resimlerinde sorun var üstadlar. Düzeltmeye çalıştım kendim ama botum çektiği sitede kalıp tamamen değişmiş.

Carizmatic

New member
Resimlerinde sorun var üstadlar. Düzeltmeye çalıştım kendim ama botum çektiği sitede kalıp tamamen değişmiş.
Aynen bende düzeltmeye çalıştım fakat aynı sonuç.

Bu arada başlıktada belirtmiştim resimler gelmiyor malesef. Ancak bot çalışır durumda olduğundan resimleri sizde eklerseniz diye paylaştım. Kolay gelsin..