• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ücretsiz Hizmet - Örümcek Oyun Scripti - Kurulum + Ayarlar + 10 Bot + Google Kaydı (Ücretsiz)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merhaba arkadaşlar Örümcek oyun scriptini bilmeyenler yoktur fakat bugün halen kuramayıp sorunlar yaşayanlar var. Pekala bende bu konuda sizlere yardımcı olacağım. Kurulum ve ayarları yapacağım. Panelinde zaten +10 bot vardır isterseniz ek olarak bot'da entegre edebilirsiniz. Bunu da gösterebilirim.

• Neler Yapıyorum?

-Scripti siteniz üzerine kuruyorum.
-Scriptin ayarlarını yapıyorum.
-Bot kullanımı anlatıyorum.
-Sitenizin Google kaydını yapıyorum.

S.S.S için lütfen diğer başlığımı inceleyeniz. Ücretsiz Hizmet : Wordpress Kurulumu + Google Kaydı Ücretsiz

Not : Kurulum kısa bir süreliğine yapılacaktır. Bu nedenle ücretsiz hizmetten bitene kadar yararlanabilirsiniz. Bitince size buradan bildireceğim.

Hizmetten Yararlananlar ve Yorumları...
-----------------------------------------
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

egebilisim

webmaster.tc
Bu yazılımı 2 sitemde kullanıyorum. sitelere birçok çalışma yapmama rağmen yükselmedi. Kullanılmasını tavsiye etmiyorum

Bu yazılımı 2 sitemde kullanıyorum. sitelere birçok çalışma yapmama rağmen yükselmedi. Kullanılmasını tavsiye etmiyorum
1 adet websitemde kullandım daha önce ben10games sitesiydi ve 'ben10 games' kelimesinde google'da birinci sıradaydı. Şuan kullandığım sitelerim yeni ve gayet iyi durumdalar. Scriptin kendi etiket sistemini kullanarak yol kat etmek mümkün değil evet ama seo uyumlu çalışırsan eminim zirveyi zorlayabilirsin. Bu nedenle Otomatik Etiket Ekle seçeneğini kullanmıyorum.

gkbrk

webmaster.tc
Bot sisteminin otomatik olmayışı ve aşağıdaki backlink nedeniyle kullanmayı bıraktım.

Bot sisteminin otomatik olmayışı ve aşağıdaki backlink nedeniyle kullanmayı bıraktım.
Hangi scriptte otomatik bot var? :) Adamlar kalkmış sizlere ücretsiz bot yazmış hocam hemde 10 tane,ayrıca ek olarak bot eklemenizde mümkün. Bot tüm konuları çekip otomatik hallederse size ne görev düşüyor. O sitenin yükselmesini beklemeyeceksiniz herhalde :)

ve tüm bu hizmetlere karşı aşağıya bir adet backlink yerleştirilmişse sizce bu emeğe değmezmi? :confused:

Egeli

webmaster.tc

Botlarla girilen hiç bir konu içerikden kimseye fayda gelmez ancak spam olursun.

Çalışmadan emek verilmeden olmaz

Bak sana iş arkadaşımın sitesini vereyim

Buyur

tamamı elle girilmiş ve yaklaşık 10 yıldır açık olan sitedir

site ile alakam yoktur sadece iş arkaşımdır Kendisi

OnurBelief

webmaster.tc
Bir sitem olsun istiyorum carizmatic.
Ama hit getiren ve botlu bir şey.Hit getirmiyor diyorlar ya sen bana özelde mesa at şu projelere gir diye biraz yardım et.

Hit getirse buna girerdim.

inforesim

webmaster.tc
Bir sitem olsun istiyorum carizmatic.
Ama hit getiren ve botlu bir şey.Hit getirmiyor diyorlar ya sen bana özelde mesa at şu projelere gir diye biraz yardım et.

Hit getirse buna girerdim.
Hit Yapma Tarifi :

1 adet adult site açıyoruz, Ardından bir adet de otomatik bot yazdırıyoruz. Siteyi açtıkdan 2 hafta sonra 2-3 siteden hacklink alıyoruz.

ve 50-60 k lık sitemiz hazır :eek:

EmreKirac

webmaster.tc
Merhaba.Konu acılalı cok olmuş ama yardım lazım.
Ben botu yeni kurdum daha doğrusu kurucam ama bilgim yok acaba yardım edebilirmisin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...