• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ücretsiz Hizmet : Wordpress Kurulumu + Google Kaydı Ücretsiz

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merhabalar bugün itibariyle kısa bir süreliğine vakit ayırabileceğim bir süreç bulunmaktadır. Bu süreci işten arta kalan zamanlarımda siz kurulumlarda zorluk çeken sayın geleceğin parmakla gösterilecek website sahipleri adaylarına ufak bir hizmet sunmak için ayıracağım. Wordpress kurulumunu ücretsiz olarak yapmaktayım. Dediğim gibi kısa bir süreliğine.

Ücretsiz Hizmetlerim Nelerdir?

• Ücretsiz Wordpress Kurulumu yapılmaktadır.
  • Ücretsiz Sitenizin Google Kaydı yapılmaktadır.

Mümkünse Kurallar

• Hizmetinizi sadece şu kısmını yok bu kısmını almam mümkünmü vs. olmazsa sevinirim.
  • Konu içerisine 'Helal olsun' , 'Teşekkürler' gibi boş post kasılmazsa sevinirim.
  • Sistem basit wp kurulum + google kaydı.. Bunun harici tabiki soracağınız soruları cevaplarım fakat fuzulisi vaktim açısından sorun teşkil edebilir,şimdilik hizmet açısından bu kadar yardımcı olabilirim.

S.S.S - (Bu arada cidden bu sorular bana soruldu)

• Ne Ayaksın?

>>> Amacım sizlere henüz yeni adım attığınız veya vakit ayırıp kurulum yapamadığınız internet aleminde ön ayak oluşturarak inception (başlangıc) yapmaktır.

• Niye Bize Yardım Ediyorsunki Çıkarın Ne,Referansmı Edineceksin?

>>> Hayır beni bu işlerde tanıyan tanır,yüzlerce referansım mevcut. Ayrıca böyle bir projem olmadığı için referansada ihtiyacım yok. Tamamen yardım amacıyla..

• Sana Nasıl Güveneceğim?

>>> Efendim birlikte kurbanlık koyuna girmiyoruz. Ha çok şüphe duydun vereyim telefon numaramı sesimi duy,eminim güven sağlar :)

• Ne kadar sürede teslim edersin?

>>> Genelde gece saatlerinde müsaitim,mümkünse aynı gece veya en geç ertesi gece teslim edebilirim (birikim olursa).

Hizmetten Yararlananlar ve Yorumları...
-----------------------------------------
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

kralmermi

webmaster.tc
Bence konuyu kimse görmeden sil. Biz TÜRK insanları acayip bir milleti. Yardım eden birini gördükmü sömürmeye kalkarız. Kolay gelsin.

Bence konuyu kimse görmeden sil. Biz TÜRK insanları acayip bir milleti. Yardım eden birini gördükmü sömürmeye kalkarız. Kolay gelsin.
Zaten kısa bir süre hocam sadece bu alanda yardımcı olacağım. Bu forum sitesinde sömüren pek fazla kimse yok. Örneğin ücretsiz logo konusunda herkes edebi ile isteğinde bulunup bekliyor. O konuya güvenerek açtım :)

Öneriniz için teşekkür ederim

proghammer

webmaster.tc
Kimse istekte bulunmamış..

Carizmatic :) Fırsat bulupta ilgilenemediğim bir sayfa var halledelim müsait olduğunda..

Tema kurulacak üstüne WP kurulu, birkaç ayar yapılacak 2 haftadır bakamıyorum..

Carizmatic bu konuda yardıma ihtiyacım var örümcek oyun scriptini kurmak için açtığın konuyu gördüm öm ile iletişim adreslerimi göndereceğim.

deliyiiim

webmaster.tc
mrh iyi günler pleask panelde wordpress kuramıyorum acaba yardım edebilirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...