• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Üçretsiz Karşılıksız Webmaster.TC Hosting Sponsorluğu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onur

webmaster.tc
Olanınkini devam ettirseydiniz böyle olmadı.
Sponsorluk hizmeti verilen kişilerin hizmetleri kapatıldı mı? Eğer bu şekil de yapıldıysa etik bir davranış değil. Bununla ilgili herhangi bir report konusu yok ancak yönetim olarak gereken kararlaştırılıp yapılır.

Kolay gelsin.

riad

webmaster.tc
Evet, ben bugüne kadar sponsorluktan çok memnundum ancak bugün hesabımın kapatıldığını gördüm. Yarı yolda bırakmış oldu kendisi. Bu şekilde olmamalıydı.

Carizmatic

New member
Teklif için teşekkür ederim. Yedeğim yok mecbur sıfırdan yapacağım her şeyi ve sponsorluk düşünmüyorum sanırım en iyisi ücretli hosting almak.
Yedeğinizide silip sizi mağdur ettiği için birazdan gerekli işlem yapılacak. Birkaç üyeyide mağdur ettiği ortaya çıktı.

En iyisini yapın hocam aylık 5Tl ' ye bile hosting var. Dikkat edin kaliteli firma olsun. Nekil hosting mesela.. Ayrıca bana konu sahibinin firmasını özel mesaj ile bildirirmisiniz?

proghammer

webmaster.tc
Ayıp edilmiş..

Madem sponsor oluyorsunuz adam akıllı devam ettirin lafınızın arkasında durun.. Ya da hiç böyle bir işe kalkışmayın..

Kapatacaksanız da en azından bu insana yedeklerini verin..

Hosting arayanlar NEKİL ile çalışabilirler.. 8gb'lık bir sunucu sahibiyim ve gayet memnunum.. Herkese tavsiye ederim..

Onur

webmaster.tc
Forum içerisin de açılan konu da forum üyelerine sağlanan hizmette sözünde durulmadığı, insanları madur ettiği gerekçesiyle konu sahibini maduriyeti giderene kadar forumdan uzaklaştırıyorum.

Konuyu da kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...