• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ücretsiz Kurumsal Script 2 (inşaat)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rapunzel

webmaster.tc
Scriptin Ufak tefek düzenlemeleri yapılıyor.Bittikten sonra link verilecektir
İnşaat sitesine uyarladım az çok isteyen istedigi gibi degiştirebilir açık kaynak kodludur.
!!!! Link eklenmiştir !!!!

Yönetim Panelli,
Panelden yönetilebilir Kurumsal Sayfaları,Alt sayfalar
İletişim formu
PHP diline
Mysql Veritabanına Sahiptir

Demo kaldırılmıştır

Ekli dosyalar

bytokca

webmaster.tc
Tasarım güzel. Footer kısmındaki başlıklara "Servislerimiz" "Referanslarımız" "Faaliyetlerimiz" diye eklemeler yapabilirsin. Birde "Bizden Haberler" bölümüne kayan yazı değilde "jCarouselLite" scriptiyle daha da çekici yapabilirsin. Projeler Kısmındaki küçük resimler "PrettyPhoto" kullanarak açılır resim olması da şık olur diye düşünüyorum. Emeğe saygı. Devamını görmek isteriz. Başarılar :)

Mamba

webmaster.tc
"Web Sitemize Hoş Geldiniz" olmasa, olsa dahi kayan şekilde olmasa daha hoş ve daha fazla kurumsal görünebilir.

"BU GÜNÜN İŞİ DÜNÜN METODLARIYLA YAPILAMAZ..."

Bu alanı tamamen kaldırıp, buraya bir player getirilerek Firmanın tanıtım filmi yayınlanır ve alt kısmında yer alan Projeler alanında ki resimlere "bytokca"'nın söylediği gibi açılır pencere de olursa daha hoş olacağı kanısındayım.

Sayfa genel anlamı ile güzel tasarlanmış, ancak biraz boş gözüküyor. Doldurmak da fayda var.

Mamba

webmaster.tc
Bir de Sidebar'ı elden geçirmeniz iyi olucak gibi :)

Saygılar, Başarılar dostum.

rapoel

webmaster.tc
En çok footerı beğendim mükemmel temiz ve şık olmuş. Onun haricinde anasayfa için yorum yapmayayım şimdilik daha tamamlanmamış sanırım.

Rapunzel

webmaster.tc
Farklı projelere yelken açtığım için bu haliyle link ekliyorum şuan isteyen istediği gibi değiştirsin kullansın:)

Rapunzel

webmaster.tc
foruma yeni bi özellik daha eklendi scripti ek olarak ekleyeceğim yorum yapmayan indiremeyecek :) aşırı hızlı internetimle şu an ekliyorum scripti bakalım sabahı bulacazmı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...