• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ücretsiz Logo Tasarımı #10 Stok

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Webtrolojist

webmaster.tc
Merhaba,

İhtiyacınız olduğunu düşünüyor ve şu sıralarda logoya ödeyecek param yok diyorsanız aşağıdaki formu doldurarak özel mesaj gönderebilirsiniz. Tamamen uzman ve kocaman kocaman eğitimler almış tek kişilik dev kadromuz size yardımcı olacaktır :p. Beğen butonuna basın, ardından konuya cevap yazın ve en son olarakta özel mesaj gönderebilirsiniz :).

Logo Tasarımı İstek Formu
Kullanılacak İsim:
Kullanılacak Slogan:
Kullanılacak Site:
Logonun Boyutu:
Renkler ve Zevkler:
Eklemek İstedikleriniz:

KALAN STOK: 0

inforesim

webmaster.tc
Yaptığın iyi bir şey, Aslında logo yapmak çok zor olmasada (Başa icon - Bir de yazı) insanlar çok sıkıntı çekiyor. (Prof logo dan bahsetmiyorum).

alibey18

webmaster.tc
Kullanılacak İsim:BurnOx
Kullanılacak Slogan:Türkiye'nin Forumu
Kullanılacak Site:burnox.com
Logonun Boyutu:196x39
Renkler ve Zevkler:Siyah ve kırmızı
Eklemek İstedikleriniz:Logo arkaplansız olsun ltfn şimdiden çok teşşekürler kardeş

Webtrolojist

webmaster.tc
Yaptığın iyi bir şey, Aslında logo yapmak çok zor olmasada (Başa icon - Bir de yazı) insanlar çok sıkıntı çekiyor. (Prof logo dan bahsetmiyorum).
Yapacağım şey ikon ve yazıdan oluşmayacak o nedenle kolay saymıyorum kendim için. Gelişim aşamasındayım ve bu nedenle hazır vektörler kullanmadan, tamamen kendi emeğimle logolar tasarlıyorum.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

GüçNet

webmaster.tc
Yapacağım şey ikon ve yazıdan oluşmayacak o nedenle kolay saymıyorum kendim için. Gelişim aşamasındayım ve bu nedenle hazır vektörler kullanmadan, tamamen kendi emeğimle logolar tasarlıyorum.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
O zaman takdir ediyorum seni :) Merakla bekliyorum tasarımlarını kolay gelsin. Şimdiden emeğine sağlık

Sananeyli

webmaster.tc
bende özel mesaj gönderdim.Böyle bir hizmet verdiğin için teşekkürler.Kolay gelsin

Webtrolojist

webmaster.tc
Üstad yaptığın logoları ana konuya ekle de bizde görelim :p
Üstad kelimesini mesajnızda bırakıp yorumumu yazıyorum :). Çünkü üstad değilim :). Çalışmaları belirli kalıba koymadan yayınlamak istemediğimden şimdilik yayınlamayacağım. Yarın halletmeye çalışacağım diğer çalışmaları. Ayrıca teslim ettiğim arkadaş tekrardan aynı bilgileri göndermesini rica edeceğim.

cayocagi

webmaster.tc
gerçekten taktir edilecek bir hizmet, ben de bir özel mesajla logo isteğinde bulundum, umarım stok dahilindeyimdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...