• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ücretsiz Tv izleme scripti

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

osman

webmaster.tc
S.a arkadaşlar

Evet arkadaşlar elimden geldiğince günde 20 25 dakika uğraşarak uzun zamandır çalıştığım Tv izleme sistemini sizlerle paylaşıyorum belki çok eksiği ola bilir ama işine yarayacak arkadaşlar bu şekilde kullana bilir güle güle kullanın

canlı demo Tv izle

Bedava Ücretsiz Canlı Tv scripti indir Yükle

rapoel

webmaster.tc
Eline sağlık çok güzel olmuş çok beğendim. Yalnız scriptlerden pek anlamadığım için soracağım kusuruma bakmayın bu kurulduğunda aynı demo site gibi mi oluyor demo içeriğiyle falan her şeyiyle?

rapoel

webmaster.tc
Hocam birde yabancı kategorisinde "k...istan" diye ismini bile telaffuz etmek istemediğim olmayan, hayali bir yapının adı ve hatta bayrağı gibi bir şey var. Yanlışlıkla bir yerden çekerken geldiğini umuyorum sizede bir bakın dilerseniz.

osman

webmaster.tc
Hocam birde yabancı kategorisinde "k...istan" diye ismini bile telaffuz etmek istemediğim olmayan, hayali bir yapının adı ve hatta bayrağı gibi bir şey var. Yanlışlıkla bir yerden çekerken geldiğini umuyorum sizede bir bakın dilerseniz.

üstadım kürdistan benim için sorun değil neden değil eğer sorun edeceksek israil denen bebek katili ülkede mevcut onuda kaldırmam gerekir ozaman ..

rapoel

webmaster.tc
üstadım kürdistan benim için sorun değil neden değil eğer sorun edeceksek israil denen bebek katili ülkede mevcut onuda kaldırmam gerekir ozaman ..
İsrail'in siyasi yapısı ve stratejisi ne olursa olsun sonuçta seninde dediğin gibi o bir ülke. Ancak sitende var olmayan bir şeyi yayınlamakla gizli bir propaganda yürütmüş oluyorsun. Desteklemiyorum, etik bulmuyorum, yasal bile olmadığını düşünüyor ve söylüyorum. Bence forumumuzda böyle bir şeye yayıncı olmamalı. @admin 'i konuya davet ediyorum.

Rapunzel

webmaster.tc
İsrail'in siyasi yapısı ve stratejisi ne olursa olsun sonuçta seninde dediğin gibi o bir ülke. Ancak sitende var olmayan bir şeyi yayınlamakla gizli bir propaganda yürütmüş oluyorsun. Desteklemiyorum, etik bulmuyorum, yasal bile olmadığını düşünüyor ve söylüyorum. Bence forumumuzda böyle bir şeye yayıncı olmamalı. @admin 'i konuya davet ediyorum.
Ortalıgı karıştırmaya gerek yok arkadaş kaldırmam gerekir diyor zaten script paylaşmış vatan haini gibi davranıyorsun yönetici arkadaşlar konuyu silsin rica ediyorum admini konuya davet etmen yanlış canı sıkılan çagırsın ozaman

rapoel

webmaster.tc
Ortalıgı karıştırmaya gerek yok arkadaş kaldırmam gerekir diyor zaten script paylaşmış vatan haini gibi davranıyorsun yönetici arkadaşlar konuyu silsin rica ediyorum admini konuya davet etmen yanlış canı sıkılan çagırsın ozaman
Kaldırmam gerekir derken kaldıracağından bahsetmiyor. Cümleyi tekrar oku lütfen.

Gereksiz alan çıkarılmıştır
Download
Teşekkür ediyorum ilgine.

djvedo

webmaster.tc
adam bırseye emek vermıs sız tvibu benzemıs yok kurdıstan resmı var yok su var bu var adam emek vermıs beyler emekkkk. ayrıca kımse kus bakmasın ben kürt degılım ama zaten ırakda bı kürdistan dıye bı devlet var kımse kus bakmasın gundemden uzak olupda burda naralar atmanın bı anlamı yok