• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ücretsiz Wordpress Çözümleri RoYaL

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RoYaL

webmaster.tc

İş Alımı: KAPALI!

RoYaL Wordpress Çözümleri
Forumda yardıma ihtiyacı olan Wordpress kuramayan ve kurarken hata alanlar varsa artık RoYaL var.​

Neler Yapıyoruz?

>>> Wordpress Hizmetleri
>>> HTML ve CSS Site Kurulumları
>>> Forum Kurulumları ve Wordpress Temaları​

Teslim Süreci
Siparişden sonra en fazla 48 saat içinde siparişiniz size teslim edilir.​

Katılmak İçin Napabilirim?
Ad:
Soyad:
Site Adresi:
Site Bilgileri (FTP vs.):
Size Ulaşabileceğim Adres:

Güvenebilirmiyim?
Her zaman eğer içinizde bir korku varsa forumdaki herkesle konuşabilirsiniz zaten öle birşey olsa yetkili olmam :rolleyes:

Hizmetten Yararlananlar
1- AAltun.Com (yeni tanıstık RoYaL'le güzel bir arkadaşım. İşini de layıkıyla yapacağına inanıyorum. İyi çalışmalar.)
2- hdfilmizler.net (hostunda alan problemi olduğu saptandı bizimle çalısması için pm gönderildi)
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-
11-
12-
13-
14-
15-​

janko06161

webmaster.tc
yeni tanıstık RoYaL'le güzel bir arkadaşım. İşini de layıkıyla yapacağına inanıyorum. İyi çalışmalar.

Ömür

webmaster.tc
nasıl yani ücretsiz derken? Şimdi ben sana tasarım versem Css'e dökermisin mesela :)

zacceroni

webmaster.tc
hocam wordpress kurulu sitem vardı beyaz sayfa sorunu çıktı. İnternette yazan her şeyi yaptım düzelmedi. plugin klasörünün adını değiştirdim temayı değiştirdim config dosyasının kodlama biçimini değiştirdim sorun gitmedi. sonra memory hatası verdi mo.php den onun için htaccess e kod ekledim memory hatası gitti beyaz sayfa sorunu devam etti. en son sinirlendim siteyi komple sildim phpmyadmin tabloları sildim. şimdi kurulum yapılmıyor memory hatası veriyor. hosting olarak reseller kullanıyorum. site: www.hdfilmizler.net

levent589

webmaster.tc
öncelikle yardımcı olduğunuz arkadaşlar adına tekrar teşekkür ederim.e-ticaret tarzı yapısında wordpress teması (admin panelli)konusunda yardımcı olabilirmisin?yada tema tavsiye edebilirmisin?

RoYaL

webmaster.tc
öncelikle yardımcı olduğunuz arkadaşlar adına tekrar teşekkür ederim.e-ticaret tarzı yapısında wordpress teması (admin panelli)konusunda yardımcı olabilirmisin?yada tema tavsiye edebilirmisin?
Daha çok bu özellikli temalar ücretli themeforest.com'dan e-shop theme olarak bakabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...