• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ücretsiz WordPress Masaüstü Spor Haber Botu / C#

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

NaMLu

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar kendimi C# Xml-Rpc konusunda geliştirmeye çalışıyorum. Basit bir bot oldu. Program beta sürecindedir. Lafı fazla uzatmadan özelliklerine ve ekran görüntüsüne geleceğim.

Özellikler:

• Resimleri isteğe bağlı sunucuya çeker.
  • Resimler özel alana eklenmektedir. Özel alan değerini boş bırakırsanız direk resim özel alanına ekler.
  • İsterseniz karşı sitede ki etiketleri ekler isterseniz kendi etiket şablonunuzdan etiket üretir.
  • Eklenen konuyu bir daha eklemeye çalıştığınız da ekli diye uyarı verir. Kontrol botun yanın da gelen veritabanı ve sizin siteniz üzerinden yapılmaktadır.
Ekran Görüntüleri:

Bu ss yeter diye düşünüyorum. .NET Framework 4.0 kurulu olursa sorun olmaz diye düşünüyorum. Programı başka bir bilgisayarda denemedim. Karşılaştığınız hataları da söylerseniz düzeltmeye çalışırım. Ben kullandım şimdilik hata göremedim.

Dip Not: Kullanabilmek için wordpress siteniz de xml rpc protokolünü etkinleştirin :)

Rar Pass: webmaster.tc

Ekli dosyalar

• 63.3 KB Görüntüleme: 156

proghammer

webmaster.tc
Millet bot diye kıvranırken alın size BOT demek gibi olmuş :D

Paylaşım için Teşekkürler..

İhtiyacı olan arkadaşlar kullanmak isteyenler kaçırmasınlar bu fırsatı BOT bu hemde BELEŞ :D

NaMLu

webmaster.tc
Millet bot diye kıvranırken alın size BOT demek gibi olmuş :D

Paylaşım için Teşekkürler..

İhtiyacı olan arkadaşlar kullanmak isteyenler kaçırmasınlar bu fırsatı BOT bu hemde BELEŞ :D
Yorumun için teşekkür ederim :) C# Xml-Rpc konusunda türkçe kaynak neredeyse yok gibi aklımda bir eğitim seti çıkarmak var tabi bu eğitim setini çıkarmak için kendimi geliştirmem lazım :) Kendimi geliştirirken yaptığım yazılımı da belki birilerinin işine yarar diye paylaşıyorum :)

proghammer

webmaster.tc
Yorumun için teşekkür ederim :) C# Xml-Rpc konusunda türkçe kaynak neredeyse yok gibi aklımda bir eğitim seti çıkarmak var tabi bu eğitim setini çıkarmak için kendimi geliştirmem lazım :) Kendimi geliştirirken yaptığım yazılımı da belki birilerinin işine yarar diye paylaşıyorum :)
Paylaşımcı ruhun için teşekkür ederim..

Uzmanlık alanım yazılımdır.

XML-RPC.Net bu adresi chrome ile aç Türkçeye çevirim çalışabilirsin. :D

İngilizcem olduğu için bolca kaynak bulabiliyorum ben sana da tavsiyem herşeyden önce ingilizce öğren ;)

NaMLu

webmaster.tc
Paylaşımcı ruhun için teşekkür ederim..

Uzmanlık alanım yazılımdır.

XML-RPC.Net bu adresi chrome ile aç Türkçeye çevirim çalışabilirsin. :D

İngilizcem olduğu için bolca kaynak bulabiliyorum ben sana da tavsiyem herşeyden önce ingilizce öğren ;)
Evet bu konularda ingilizce çok önemli ben çat pat anlıyorum. Ama genede özünü anlamama yetmiyor :) Bende kodları alıp kurcalıyorum. :) Normal de C# çok bilmiyorum. Bir kitabım var onu da tam okumadım. PHP bildiğim için biraz rahat geliştiriyorum kendimi. Eğer siz C# konusunda paylaşım yaparsanız seve seve takip edebilirim.

proghammer

webmaster.tc
Evet bu konularda ingilizce çok önemli ben çat pat anlıyorum. Ama genede özünü anlamama yetmiyor :) Bende kodları alıp kurcalıyorum. :) Normal de C# çok bilmiyorum. Bir kitabım var onu da tam okumadım. PHP bildiğim için biraz rahat geliştiriyorum kendimi. Eğer siz C# konusunda paylaşım yaparsanız seve seve takip edebilirim.
Hocam hele bir forum şenlensin kullanıcı sayımız bir hayli artsın paylaşımlara başlarım.. Gerekiyorsa ders veririm.. Profesyonel anlamda Prolog için uğraşıyorum.

Yapay zeka (Prolog) bölümü de teklif edeceğim açılması için ama ilgilenemem diye de bir korku var çünkü günü gününü tutmayan yoğunluk derecesi günden güne değişen bir insanım :)

Hayırlısı bakalım.. Önce kitabını oku derim :) C# konusunda istersen önce C den başla zaten farkeden birşey yok aralarında ama C de daha basit şeyler yaparsın ve çabuk anlarsın mantığını.. Sadece bir öneri kardeş.

NaMLu

webmaster.tc
Hocam hele bir forum şenlensin kullanıcı sayımız bir hayli artsın paylaşımlara başlarım.. Gerekiyorsa ders veririm.. Profesyonel anlamda Prolog için uğraşıyorum.

Yapay zeka (Prolog) bölümü de teklif edeceğim açılması için ama ilgilenemem diye de bir korku var çünkü günü gününü tutmayan yoğunluk derecesi günden güne değişen bir insanım :)

Hayırlısı bakalım.. Önce kitabını oku derim :) C# konusunda istersen önce C den başla zaten farkeden birşey yok aralarında ama C de daha basit şeyler yaparsın ve çabuk anlarsın mantığını.. Sadece bir öneri kardeş.
Hocam dediğin gibi 2 sene önce c++ çalışmıştım onunda bayağı katkısı oldu. Yani verdiğiniz önerinin gerçekten faydası oluyor :) gerçi kişi hangi dili bilirse bilsin yararı oluyor her dil bir birine benziyor :)

Prolog konusunda hocam bence ilgilenme korkusu olmasın yani sonuçta burada bir forum ortamı var ne kadar ilgilirseniz o kadarı yeterdir diye düşünüyorum :)

proghammer

webmaster.tc
Hocam dediğin gibi 2 sene önce c++ çalışmıştım onunda bayağı katkısı oldu. Yani verdiğiniz önerinin gerçekten faydası oluyor :) gerçi kişi hangi dili bilirse bilsin yararı oluyor her dil bir birine benziyor :)

Prolog konusunda hocam bence ilgilenme korkusu olmasın yani sonuçta burada bir forum ortamı var ne kadar ilgilirseniz o kadarı yeterdir diye düşünüyorum :)
Önce C sonra C++ daha sonra da C# şeklinde gider ilk başlayacak olan kişi ve kişiler direkt olarak C#'tan başlarsa başladığı gibi de programlamayı bırakır :D

Prolog konusunda ilgilenemezsem boşuna açılmış olur o bölüm..

Hakkını veremeyeceksem hiç başlamam bir işe ;) anlayışına hakimim :)

NaMLu

webmaster.tc