• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ücretsiz Yardımcınız Geldi!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

egebilisim

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar,
Wordpress konusunda ücretsiz sınıfına uyacak yardımlar yapmak için buradayım. Şimdi tartışma çıkabilir ücretsiz sınıfı nedir vs. diye... Şöyle söyleyebilirim sanırım. Ücretsiz olarak yapılabilecek yardımlar, temadaki kısmi sorunlar, bot düzenlemeleri, eklenti kurulumları, taşıma gibi konularda yardımcı olaiblirim.

Ücretli olarak ise tamamen tema düzenlemeleri, tema yapımı, wordpress giydirme, full eklenti kurulumları wordpress optimizasyon, pagespeed ve wordpress seo. Tüm bunları uygun fiyattan yapıyorum.

İş yoğunluğu olmadığı zamanlarda buradan sürekli yardımcı olacağım.

Ayrıca tabii bunu yönetim öneriyor. Kendimi sizler ile kanıtlayınca bu bölümde moderatör olmak istiyorum. Hadi gelsin yardım talepleri...

İŞ ALIMI = KAPALI

Mert

webmaster.tc
Taşıma işte bu. :)

Benim bilgisayar da virüs var dosyayı ftp den atarsam virüs uyarısı veriyor site. Cpanelden atınca vermiyor. Ama cpanelden 3-4k dosyayı atamayız öyle değil mi? :)

Yardımcı olun bana :p

egebilisim

webmaster.tc
Taşıma işte bu. :)

Benim bilgisayar da virüs var dosyayı ftp den atarsam virüs uyarısı veriyor site. Cpanelden atınca vermiyor. Ama cpanelden 3-4k dosyayı atamayız öyle değil mi? :)

Yardımcı olun bana :p
Hadi bismillah :)

Şimdi öncelikle size şunları söyleyeyim. Taşıma işleminde taşıyacağınız siteyi cpanel üzerinden yedek alıp, yükleyeceğiniz siteye kolaylıkla 1 zip dosyası yükleyerek açabilirsiniz. Sizin tek yapmanız gereken mysql bilgilerini tanımlamak olur.

Yapamam derseniz bilgileri PM atın yardımcı olalım :) AMacımız bu :)

proghammer

webmaster.tc
Faydalı olmak böyle birşey işte :)

Yeni başlayanlara ya da takılanlara yardımcı olan arkadaş burada işte :D

Değerini ve kıymetini bilin..

Mert

webmaster.tc
Hadi bismillah :)

Şimdi öncelikle size şunları söyleyeyim. Taşıma işleminde taşıyacağınız siteyi cpanel üzerinden yedek alıp, yükleyeceğiniz siteye kolaylıkla 1 zip dosyası yükleyerek açabilirsiniz. Sizin tek yapmanız gereken mysql bilgilerini tanımlamak olur.

Yapamam derseniz bilgileri PM atın yardımcı olalım :) AMacımız bu :)
Ben size iletişim bilgilerimi pm atayım, bir görüşelim olur mu?

:)

Mamba

webmaster.tc
Hocam, giydirme işlemi hakkında fiyatlandırma ve süreç hakkında detaylı bilgi alabilir miyim ?

Defineci

webmaster.tc
Hocam ben sorunumu yazayımda siz müsait olduğunuz bir zaman yanıtlarsınız. Şimdi wp konu açacam konuuy yazıyorum resim eklşicem ayrı ayrı iki özel alanda görünmesi lazım resimin. İlk resim isimli özel alana ekledim, ikinci özel alana ekleyebilmek için Özel Alan Ekle butonuna tıkladığımda ikinci bir özel alan ekleme bölümü çıkmıyor.
Bu sorunu çözemedim. Ancak şöyle yapıyorum sorun çözülene kadar ilk resim özel alanını ekliyorum ve yazıyı yayınlıyorum daha sonra özel alan ekleme yeri normale dönüyor diğer özel alan içinde resim linkini ekleyip yazıyı güncelliyorum ve resim diğer yerlerde de görünüyor.

Şimdi özel alanlarda bir resmi iki yere birden nasıl ekleyeceğim.