• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ultimate Power Profits Kurucu Üyelik Fırsatı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halukunal

webmaster.tc
Henüz açılmamış ama açıldığında muazzam para kazandırıcak bir site olacak ultimatepowerprofits ile sizleri tanıştırmak ve bu fırsattan haberdar etmek isterim.

Devasa bir Amerika merkezli açık arttırma sitesi aynı zamanda kazanç da sağlıyor. Bütün sorularınıza cevap verilecek ve ws'den sistem türkçe öğretilecektir.

Ama şu an düşünmeye bile zaman yok. Son iki gün

Kurucu Üyeler olarak
  • her 3 günde bir ödeme alabileceksiniz.
  • kendi kurucu üye gelir havuzundan istifade edebileceksiniz.
Ve daha pek çok imkandan yararlanacaksınız.
Firma devasa bir alışveriş sitesi ebay tarzında ürünlere düşük teklifler yapılıyor. Ve insanlar bu kaliteli ama ucuza gelen ürünleri almak için adeta yarışıyor.

Kurucu üyelik pazartesi sabah 10'dan itibaren sonsuza kadar alınmayacak.

Bu sistem oldukça iddialı ve herkes bu sistemde kazanacak!

Kendine güvenen kazanmaya istekli kişileri üyeliğe davet ediyorum

Paradigm Shift

Bu linkten üye olup lütfen benden gelecek emaili bekleyiniz.

Forumda türkçe dilinde destek sunacağız bu imkan ile tıpkı bannersbroker gibi sizlere destek sunacağım.

Üyelik 1 defalık ödemedir.
Kurucu üyelik: 23$ sadece!

Alexa Rankı (henüz 1 aylık site)
İyi site gelişinden bellidir!

Ultimate Power Profit'sin güçlü noktaları
Kendi ATM kartı olan ve dağıtan bir firma. www.globalewallet.com sitesi ile entegre çalışıyor.
Çok güçlü bir finansal alt yapısı var.
Benzersiz bir ödeme yapısı patentini almış. Böylece firma gelirinin %50 sini eşit şekilde tüm üyelere dağıtabiliyor.
Merkezi amerikada olan bir şirket. Googlefacebook ne kadar sağlamsa bu da o kadar sağlam!

Üyelikte sıkıntı çekenler pm atsın yardımcı olalım.

Firma sahibi Scott Evans. Çok kariyer sahibi bir ceo. Firmayı anlatıyor.
NEW EDITED Questions & Answers by Scott Evans for Global One Ultimate Power Profits Paradigm Shift - YouTube

HEMEN ÜYE OL
Paradigm Shift

proghammer

webmaster.tc
Her ay istenilecek ödemelerden bahsettiniz mi ? HAYIR

Kurucu üyeler altlarına üye yapmazlarsa çok fazla bir mebla alamayacaklar bundan bahsettiniz mi ? HAYIR

vs

vs

vs

Neden Düzgünce anlatmıyorsunuz bunu sadece para kazanmayı anlatıyorsunuz ama üye olan kişinin yapması gerekenlerini anlatmamışsınız. Sadece altınıza üye yapmaya çalışıyorsunuz..

Her ay sizden 20$ ile 100$ arasında bir ücret istenecek.. Eğer yatırmazsanız sadece belirli bir oran alacaksınız o da çok fazla bir mebla değil yani 23$ yatırdınız başta ne akdar alırsınız belki 50$ ama kaç ay bekleyeceksiniz orasını ben bilemem..

Sizin altınıza üye olanlar sizlerinde üye yaptığınız insanlar 20$ iile 100$ arasında para yatırması gerekecek yoksa onların üzerinden referans ücerti alamayacaksınız 5 derinliğe kadar. Para yatırmayana geri dönüşlü olarak para gelmeyecek.. Belki yatırdığınız para sizlere geri gelir o da gelene kadar ilallah edersiniz :)

Ben girin veya girmeyin demiyorum sadece buraya yazılanlara ek bunlar da var..
Arkadaş bunları eklemeyi unutmuş..

www.globalewallet.com bu arada ek yapayım ödeme yapacaklar içinde sadece kredi kartından ödeme isteniyor.. Diğer hesaplar vs kabul edilmiyor.. 1 kredi kartından 3 sefer ödeme denemesi yapabiliyorsunuz 3. ödemenizde kredi kartınız bloke oluyor başka kart istiyor bunları da belirteyim bu kadar şeyi nereden biliyorsunuz dersenizde kurucu üye oldum ama bu kadar teferruatı öğrendikten sonra para yatırmadım.. Anlatanlardan değil ingilizcem olduğu için gerçeği 2 gece de öğrendim..

nukeci

webmaster.tc
Konu tarafımızdan incelenecek. O süreç içerisinde kilitliyorum. Önlem amaçlı.

Konu incelendi. Konu sahibi gerekli düzeltmeleri yapmak için yönetimle iletişime geçtiğinde konu tekrar açılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...