• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Upload Yaparak Nasıl Para Kazanacağım?[Yardım Lütfen!]

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Bertinos

webmaster.tc
Arkadaşlar şimdi benim warez bir sitem var,günlük 500 tekil hitim var ve bu gelen her eleman 1 oyun bile indirse çok iyi bir gelir olur benim için fakat bana uyan bir site bulamıyorum.Herkes turbobit kullan diyor fakat ben zamanında turbobitten dosya indirmeye çalıştığım için insanlara nasıl gına getirdiğini bilirim.1 mblık dosyayı indirmek için bile 10 dakika bekletiyorlar.
Bugün fileserve kullanmaya başladım fakat oda downloada vermiyor galiba,25 download oldu 0 yazıyor.Bir sitede makale okudum,fileserve satışa para ödüyormuş downloada ödeme yapmıyormuş hatta adam ekran görüntüsü falan koymuş.

Bu 2 site dışında da önerilen bir upload sitesi bulamadım.Bir uploaded.to var fakat ondada endişelerim var.
Sizce hangi siteyi kullanmalıyım?
Yardım edin lütfen...

Arkadaşlar şimdi benim warez bir sitem var,günlük 500 tekil hitim var ve bu gelen her eleman 1 oyun bile indirse çok iyi bir gelir olur benim için fakat bana uyan bir site bulamıyorum.Herkes turbobit kullan diyor fakat ben zamanında turbobitten dosya indirmeye çalıştığım için insanlara nasıl gına getirdiğini bilirim.1 mblık dosyayı indirmek için bile 10 dakika bekletiyorlar.
Bugün fileserve kullanmaya başladım fakat oda downloada vermiyor galiba,25 download oldu 0 yazıyor.Bir sitede makale okudum,fileserve satışa para ödüyormuş downloada ödeme yapmıyormuş hatta adam ekran görüntüsü falan koymuş.

Bu 2 site dışında da önerilen bir upload sitesi bulamadım.Bir uploaded.to var fakat ondada endişelerim var.
Sizce hangi siteyi kullanmalıyım?
Yardım edin lütfen...
Link Kısaltma Siteleri Kullan Aşırı Olmasada Biraz Gelir Elde Edersin
1000 kişi tıklayacak 4.00 TL iyi çünkü diyosun 500 hit 200 ü tıklasa
5 günde 4 tl
30 günde 24 tl
İyi paramı
En azından aylık katkısı olur.
Olmadı Kısaltığın linkide kısaltırsın
48 tl olur :D

Bertinos

webmaster.tc
Link Kısaltma Siteleri Kullan Aşırı Olmasada Biraz Gelir Elde Edersin
1000 kişi tıklayacak 4.00 TL iyi çünkü diyosun 500 hit 200 ü tıklasa
5 günde 4 tl
30 günde 24 tl
İyi paramı
En azından aylık katkısı olur.
Olmadı Kısaltığın linkide kısaltırsın
48 tl olur :D
Zaten link.tl'yi kullanıyorum.Elimde çok güçlü bir kitle var,upload yaparak kazanacağım para link kısaltmayı katlar diye düşünüyorum.Hiç yok mu düzgün upload sitesi?