• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Uyarı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

osman

webmaster.tc
Yetkililerin açıklamalarını FF'den ve diğer ortamlardaki profillerinden (varsa) takip edebilirsiniz.
Son durum: http://friendfeed.com/labidu/534f534...u-user-tablosu

R10 için kötü bir durum.
Umuyoruz ki bu durum hallolur.

Bilgi: R10'daki üyelik bilgilerinizde ayarladığınız şifrelerinizi başka bir yerde (web sitenizde, başka sitelerde vs.) kullanıyorsanız değiştirmeniz önerilir.

Ve kişisel bilgileriniz yarın öbürgün başka sitelerde ortaya çıkarsa şaşmayın

İyi çalışmalar.

AsiMelek

webmaster.tc
Ben okumuştum aklımda kaldığı kadarıyla aktarıyım sakıncası yoksa ...Labidunun site kapandıktan sonraki açıklamaları vardı.User tablosunun art niyetli insanlar eline geçmiş olabileceği ile ilgili söylemleri .User tablosunun boşaltıldığına dair şeyler..Tek bildiğim yazık ettiler labiduya .Forumun 18 ay geriye gitmesi bile hep bence oyun ... oyun içinde oyun..bilerek yapıldı .

osman

webmaster.tc
Ben okumuştum aklımda kaldığı kadarıyla aktarıyım sakıncası yoksa ...Labidunun site kapandıktan sonraki açıklamaları vardı.User tablosunun art niyetli insanlar eline geçmiş olabileceği ile ilgili söylemleri .User tablosunun boşaltıldığına dair şeyler..Tek bildiğim yazık ettiler labiduya .Forumun 18 ay geriyue gitmesi bi,le hep bence oyun ... oyun içinde oyun..bilerek yapıldı .
yani bu ne anlama geliy r10 kişisel bilgileriniz tanımadığınız kişilerin ellerinde dolaşıyor ister başka bir siteye kullanır ister verileri ücret karşılığı sitelere satar yani buda demek oluyorki r10 artık güvenilir sağlam bir webmaster formu değil benim kişisel bilgilerimi başkası gördükden sonra kayıt olduğum yerin bir espirisi kalmaz

AsiMelek

webmaster.tc
yani bu ne anlama geliy r10 kişisel bilgileriniz tanımadığınız kişilerin ellerinde dolaşıyor ister başka bir siteye kullanır ister verileri ücret karşılığı sitelere satar yani buda demek oluyorki r10 artık güvenilir sağlam bir webmaster formu değil benim kişisel bilgilerimi başkası gördükden sonra kayıt olduğum yerin bir espirisi kalmaz
Kesinlikle ,r10 benim tüm saatlerimin geçtiği bir platformdu.Güven yıkıldı..Hala seviyorum ama hiç birşey eskisi gibi olamaz.Ellerindeki dataları satmaları mümkün olabilir. Muazzam bir db var ellerinde ama .. o user tablosunun elegeçmesi ilerleyen günlerde daha çok dolandırıcılıklar için kullanılabilir. haddime değil yargılamak,ama forumu hackleyenlerin derdi yönetimle ilgiliydi labidu gitti kavga bitti kralcılar yeni yönetimle ara yapmaya çalışıyor.Yıllarını veren birisi o foruma..R10 han ,şimdiki yönetim yolcu..Bugün labidunun tahtını yıkan yarın şimdiki yönetimle uğraşacak.

osman

webmaster.tc
Kesinlikle ,r10 benim tüm saatlerimin geçtiği bir platformdu.Güven yıkıldı..Hala seviyorum ama hiç birşey eskisi gibi olamaz.Ellerindeki dataları satmaları mümkün olabilir. Muazzam bir db var ellerinde ama .. o user tablosunun elegeçmesi ilerleyen günlerde daha çok dolandırıcılıklar için kullanılabilir. haddime değil yargılamak,ama forumu hackleyenlerin derdi yönetimle ilgiliydi labidu gitti kavga bitti kralcılar yeni yönetimle ara yapmaya çalışıyor.Yıllarını veren birisi o foruma..R10 han ,şimdiki yönetim yolcu..Bugün labidunun tahtını yıkan yarın şimdiki yönetimle uğraşacak.

aynen öyle zararın neresinden dönersen kar kardır oraya kayıt olanlar şifrelerini ve kişisel bilgilerini değişmelerini şiddetle öneririm iyi ramazanlar namaz vakti ..

proghammer

webmaster.tc
Tetikteyim ve bekliyorum.. En ufak herhangi birşekilde bilgilerimin birisinin veya birilerinin elinde gördüğüm an Avukatıma direktif vereceğim ki o zaman yaptıkları ahlaksızca davranışın karşılığını ödeyecekler..

Bilgilerimi(zi) satmakta ne demek ? Şuan için sadece bir söylenim kanıt yok. Beklemedeyim yakında kokusu çıkar zaten..

LadyArch3r

webmaster.tc
Bence çoktan satılmıştır.Çünkü o e-posta adresleri kaliteli.Hepimiz internetten anlıyoruz ve e-postaları kontrol ediyoruz.Büyük para eder.

ColdSwoRD

webmaster.tc
Zamanında indirdik'e satılmıştı bütün mail list listesi, heran herşey olabilir, adı geçen foruma girdiğiniz şifre ile diğer hesap şifrelerinizi mutlaka değiştiriniz. 4 Ay önce bütün üyelerin maillistini para için satıldıysa herşey beklenebilir.

osman

webmaster.tc
12 Yıldır net kullanıyorm r10 a 6 7 yıl önce kayıt oldum adamın biriyle tartışırken cahil dedim diye beni banlayan modlar

Burası Hakkâri! - Google Fan Webmaster Forum

şu konuya bakın ve sadece modların insanları keyfi attığını görün r10 biz şımarrtık tokatıda vurup kendine biz getirmesini biliriz ..

NemliSatirlar

webmaster.tc
Şifreleri her zaman farklı yapmalıyız. Şifrelerinizi unutmak istemiyorsanız ve hızlı giriş için roboform kullanın derim.

egebilisim

webmaster.tc
e-Postalar yüksek ihtimalle satışa konulmuştur. Bunun nedeni ise hepsi tamamen güncel ve gündelik kontrol edilebiliyor...

arkeyan26

webmaster.tc
12 Yıldır net kullanıyorm r10 a 6 7 yıl önce kayıt oldum adamın biriyle tartışırken cahil dedim diye beni banlayan modlar

Burası Hakkâri! - Google Fan Webmaster Forum

şu konuya bakın ve sadece modların insanları keyfi attığını görün r10 biz şımarrtık tokatıda vurup kendine biz getirmesini biliriz ..
geçen yıl hesabım çalınıp satıldı....hesabın bana ait olduğunu sölediğim halde kimse ilgilenmedi....defalarca bildirim geçtim mail attım nafile...
r10 banlanmadan 1 hafta önce arkadaşım davetiye attı ondanda üye olamıom derken r10 bi haftaya ban yedi :D

ByAkman

webmaster.tc
Açıkcası çok çelişkili açıklamalar geldi. Saçma sapan bir sürü senaryo uyduruldu. Sonuç R10 1 yıl geriye gitti. Bütün emeklerimiz yerle bir