• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Uygun Fiyata, Kaliteli Logo Sahibi Olmak İsteyenlere Mükemmel Fırsat [Kısa Bir Süreliğine 10TL]

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Napolyon

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, ihtiyacı olan herkesin uygun fiyattan logo sahibi olabilmesi adına kısa bir süreliğine 10 :tl'den logo ihtiyacınızı karşılıyorum. Çalışma prensibim şu şekilde, ticaret puanı benden yüksek olanlara önce logoyu teslim ediyorum, ardından ücreti alıyorum. Ticaret puanı benden düşük olanlardan ise önce ücret alıyorum, ardından logoyu teslim ediyorum. (R10.net üzerindeki ticaret puanlarım geçerli olacaktır. Profilimi incelemek için tıklayınız...) Çalışma sonunda müşteri istekleri doğrultusunda (aşırıya kaçmamak şartı ile) istenilen değişiklikleri yapıyorum. Çalışmalarım hakkında fikir sahibi olmanız adına yapmış olduğum birkaç referansımı aşağıya ekliyorum. Merak ettiğiniz herşeyi konu altından sorabilirsiniz. Forum dışından olanlar agokhan93[et]gmail.com adresine mail atabilirler.

Ödeme Yöntemleri:
--------------------

İşbankası, Ziraat Bankası, Paypal, Sanalpazar (%5 Komisyon)

Satışlarımı wmaraci üzerinden de takip edebilirsiniz;
İncelemek için buraya tıklayınız...

Müşteri Yorumları:
Logoyu teslim aldım gayet hızlı ve kalite hizmet :)
Mesaj Adresi