• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Vbulletin 4.2.0 Almak İstiyorum

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, Vbulletin 4.2.0 lisansı satın alacağım, elinde olan var ise konuşup anlaşırsak almayı düşünüyorum. Eğer 1 hafta içinde alamazsam, vbulletin 5 sürümünü almayı planlıyorum.

Tevfik

webmaster.tc
Hocam ben 2. el arıyorum, siz 2. elden yüksek fiyattaki lisansları öneriyorsunuz :)

Yardımcı olmaya çalıştığınızı biliyorum ama bu official sitesinden almam daha iyi sanırım.

bay_Talha

webmaster.tc
Sizin yolladığınız konuya baktım 4.2.0 , 280 yazıyordu lisansı ve neden bu kadar pahalıyız diye devam edip açıklamada bulunmuş ben sorduğumda ise aldığım cevap aşağıdadır.

Şaka maka adam iyi kösecekmiş :) ben fiyatlar sabit sanıyordum ayrıca referansı çok olduğu için orayı önermişdim :)

Tevfik

webmaster.tc
Bilemem artık sende gördün değil mi? Konusunda 280 yazmış bir de Neden 20-30 daha fazlayız diye açıklama yapmış, ben hırs etsem Vb, Wp, html, php Mysql vs. vs. tozunu attırırım da işte hırs yok ki be kardeşim :) İnan birşeyi yanlış yaptığım zaman küfür edip kapatıyorum bidaha bakmıyorum :D

Mesut DOĞAN

webmaster.tc
Şaka maka adam iyi kösecekmiş :) ben fiyatlar sabit sanıyordum ayrıca referansı çok olduğu için orayı önermişdim :)
Öncelikle tabirlerinize dikkat edin, kösecek?

Lisans satış konumuzda elimizde lisans yok yazayaza parmağımızda güç bitti, konu içeriğini bilmeden ezbere yazmak ne kadar kolay ve zevkli değilmi?
Zevk alıyorsunuz böyle işlerden.

Herkese soruyorum burdan?

Pazar tezgahında, DOMATES - 28 KURUŞ yazacak,
Ama ödeme yaparken, 45 KURUŞ ödeyeceksiniz...
öylemi?

Yani yapmayın lütfen bunu yapan varmı?

Dedelerimiz bizim burda;
"Varmı öyle bir eşek?" diye hitap eder ama her sonuç;
galiba yoktur! - olur...

Sitemizde kayıtlı kullanıcı; Tevfik
Ne kafadasın bilmiyorum lakin ne senin vereceğin 150.TL bozabilir beni;
Nede komple vereceğin 450.TL.

Lisans satış konusu okuyup fiyatı biliyorsunuz/ki pm ile belirtmişsiniz,
Peki ben doğru cevabı verdiğimi neden loglamadın?

Herkese soruyorum burdan?
Bunu Allah aşkına siz yaparmısınız?
Ben vBulletin ile tanışmadan önce bekardım, şuan ilk okul öğrencisi çocuklarım var.

Yani yıllarımı verdim ben bu sisteme neden 3/5 kuruş beni lekelesin?
Ben bu iş ile gelir elde edip aile geçindiriyorum, bir sürü MARKA siteye destek sağlıyorum, bu isim satılık değildir hiç bir zamanda olmaz, kimsede çıkıp beni dolandırdı/lisans aldım iptal oldu diğemez, yıllardır şerefim ile çalıştım şerefimlede çalışırım.

Çoluk çoluğuna haram yediren imansız varmı içinizde?

Ben yedirmiyorum, yediren ilede işim olmaz lakin neden birilerini bilmeden/öğrenmeden/şahit olmadan başkasının hakkını alıryorsunuz?

Bana ödeme yapmışta sanki onların loglarını gösteriyor?

Bir Allah'ın kuluda demiyorki belki yanlışlık vardır.

Olayın ortasına bakıp sonuç sormyanlara nedemeli?

Yorum yapanlar neyin kafasında acaba?
Nasıl sonuç ile bitmiş?
http://www.tr-vbulletin.com/resim/wmtc.jpg

Neden tüm resim loglanmıyorda ortası ile karalama yapıyorsun?

Bilirmisin?
Yıllardır o kadar uğraşan olduki ama sonradan özür dileyen yada helallik isteyen olduki, Allah'a havale ediyorum şimdiden belirteyim.

Herkes;

Allah'a emanet olsun.

iyi forumlar...

Tevfik

webmaster.tc
Mesut DOĞAN sen ne diyorsun arkadaş o kadar boş şeyler yazmışın ki okurken bunaldım inan. Senin konunda lisans 280 TL yazıyor aynı lisansa PM de 450 TL demişin burada ben sana para verip iş yaptırmadım sadece ben bir müşteri olarak sordum ve cevap aldım. Arkadaş seni burada önermiş ve kendi aramızda tartışma yaşadık o kadar oldu bitti. Ben burada seni de karalamadım! Karalanacak o kadar insan var ki, seninle uğraşmam Mesut DOĞAN ;)

Mesut DOĞAN

webmaster.tc
Mesut DOĞAN sen ne diyorsun arkadaş o kadar boş şeyler yazmışın ki okurken bunaldım inan. Senin konunda lisans 280 TL yazıyor aynı lisansa PM de 450 TL demişin burada ben sana para verip iş yaptırmadım sadece ben bir müşteri olarak sordum ve cevap aldım. Arkadaş seni burada önermiş ve kendi aramızda tartışma yaşadık o kadar oldu bitti. Ben burada seni de karalamadım! Karalanacak o kadar insan var ki, seninle uğraşmam Mesut DOĞAN ;)
Uğraşsanda karalayamazsınız zaten, karalanacak hiç bir yerim yok, Allah'ın izni ilede olmaz, rahatına bak.

işin rastgelsin...

Mesut DOĞAN

webmaster.tc
Uğraşmam diyorum, karalayamazsın diyosun :)

Hadi eyvallah :D
Herkes düşündüğü gibi yaşasın herşey oluruna akacak.

Ben kuracağım, kurduran olacak, sonra forumlar açılacak rütbeliler oluşacak,
en önemlisi daha uzun yıllar bu tür konular ile ilgileneceğim,
çünkü uzun yıllar bir çok işe daha imza atıp, kendi işim ile uğraşıp böyle konular ile uğraşmayacağım, gerek kalmayacak. :)

inşAllah sizde dua edin, onunla uğraşmayı deneyin,
... ben öyle yapıyorum, herkesin işi rastgelsin diyorum. ;)

Tevfik

webmaster.tc
Ben kimsenin kötülüğünü düşünmem Mesut DOĞAN kimsenin ekmeğine de karşı çıkmam. Burada sadece fiyatlarını eleştirdik senin yaptığın veya yapacağın işi değil. Ki; Referanslarına baktım sağlam olduğu için sana yazdım ben iyice araştırma yapmadan kimseden lisans almam. Seninde işin ras gelsin sağlıcakla