• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

vBulletinde Bazı Önemli Eklentiler

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Lisanslı vBulletin kullanıcıları için bazı önemli eklentileri liste halinde sunalım. Sizlerde lütfen resmi site onaysız eklenti sunmamaya çalışın,yeni sisteme göre bu yasaktır. Mümkünse vbulletin.org üzerinden link veriniz.

Baglumfrm

webmaster.tc
cok güzel bir arşiv hazırlamışsın ALLAH razı olsun fakat kac sürümler için tek tek başlıklara eklesen daha faydalı olurdu sanki ?

cok güzel bir arşiv hazırlamışsın ALLAH razı olsun fakat kac sürümler için tek tek başlıklara eklesen daha faydalı olurdu sanki ?
Hocam başlığa tıklayınca yönlendirilen linkte sürümle ilgili bilgi edinebilirsiniz :) Zaten ilerleyen zamanlarda eklentileri Türkçeye çevirme çalışmam olacak bu süreçte bunlara da el atmayı düşünüyorum.

Baglumfrm

webmaster.tc
Hocam başlığa tıklayınca yönlendirilen linkte sürümle ilgili bilgi edinebilirsiniz :) Zaten ilerleyen zamanlarda eklentileri Türkçeye çevirme çalışmam olacak bu süreçte bunlara da el atmayı düşünüyorum.
Evet cok güzel hazırlamışsın arşivi kutlaarım tebrik ederim ama sorunlar cıka bilir düşüncesindeyim türkçe çeviri konusunda yardım ederim inşALLAH size