• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

vektörel petshop site çalışmam

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

furkannd

webmaster.tc
Tasarım güzel ama petshop ile hiç alakalı olmadığını düşünüyorum

hiro2012

webmaster.tc
öncelikle yorumun için teşekkürler, sanırım tema ve ana fikir açısından yorum yaptın, fakat benden istenen bazı genel özellikler vardı.örneğin mavi rengin kullanılması doğal ortam görüntüsü olması 2 boyutlu animasyon havası taşıması gibi bunlar biraz sınırlayıcı oldu benim için.ayrıca vektör çalışma konusunda çok tecrübem olmadığı için bunu bir nevi kendimi denemek için de yaptım.yine de görüş belirttiğin için teşekkür ederim...

rapoel

webmaster.tc
Ne yazık ki forumda bu kaliteye ulaşan insanların sayısı bir elin parmaklarını geçmemekte. Çok daha iyileri var elbet ama kesinlikle kötü denmemeli. Bence başlangıç için oldukça iyi.

hiro2012

webmaster.tc
iyi dileklerin ve olumlu görüşlerin için teşekkür ederim, forumu ben de keşfedeli çok uzun zaman olmadı ama inşallah kısa sürede şu anda bulunduğu başarılı seviyenin daha da üstüne çıkacaktır.

rapoel

webmaster.tc
iyi dileklerin ve olumlu görüşlerin için teşekkür ederim, forumu ben de keşfedeli çok uzun zaman olmadı ama inşallah kısa sürede şu anda bulunduğu başarılı seviyenin daha da üstüne çıkacaktır.
Katılıyorum inşallah arkadaşlar eleştri yerine daha çok teşviğe yönelirlerse sizin gibi insanlar bu forumda büyüyüp başarılara imza atacaklardır.

XFQ

webmaster.tc
menü kısmını daha farklı yapmalısınız. Mavilikler içersinde boğulmuş. Birazdaha zıt renk tonlarıyla yaparsanız menüleri daha güzel olacağına eminim.

hiro2012

webmaster.tc
menü kısmını daha farklı yapmalısınız. Mavilikler içersinde boğulmuş. Birazdaha zıt renk tonlarıyla yaparsanız menüleri daha güzel olacağına eminim.
yorumun için teşekkürler, menü kısmı derken soldaki filtreleri yani kategori menüsünü kastediyorsun sanırım ancak orada farklı renk kullandığımda içerik kısmına yakın olduğu için daha öne çıkıyordu ve içeriği bastırıyordu.bu da kanımca alışveriş sitelerinde pek istenen bir durum değil.henüz tasarım son halini de almış değil son şeklini verirken önerini dikkate alacağım, tekrar teşekkürler...