• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Vidobu 1 ay ücretsiz üyelik fırsatı - 500 kişilik

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CaddeAktif

webmaster.tc
Kusura Bakmayın Konuyu Nereye Açacağımı Bilemedim. Bir Çok Forumda Başlatıldığı için bitmeden yetiştirmek istedim. ben aldım bir tane sizde alın

Az önce Wmaraci'nda bir yazı gördüm.
Webrazzi'de yayınlanan bir yazıda paylaşılan kod: 3b554e4c61

Kayıt için: Vidobu.com | Online.Video.Eğitim.

[Süresi bitmiş mevcut üyeliğiniz varsa aynı üyelik bilgileri ile yine videobu.com/firsat sayfasına kayıt olabilirsiniz]

Webrazzi'de yayınlanan yazı: Vidobu: On eğitmen, binlerce video ve sınırsız eğitim 500 Davetiye

Mamba

webmaster.tc
Bende üye oldum bakalım ne kadar faydasını göreceğiz. :)

Carizmatic

New member
Fireworks CS5'te sitenin anlattıkları yetersiz kalmış. Ders veren ekibin uzmanlığı tartışılır. Ellerine sağlık paylaştığın için.

CaddeAktif

webmaster.tc
Fireworks CS5'te sitenin anlattıkları yetersiz kalmış. Ders veren ekibin uzmanlığı tartışılır. Ellerine sağlık paylaştığın için.
bende hep görüyordum paralı diye yaklaşmıyordum siteye ama hiç de para verilecek şey değilmiş. internete daha kapsamlı bedavaya bulabiliriz çoğunu. ama yinede sağolsunlar

mrtkrt12

webmaster.tc
Çok faydalı bir site.. Daha önce kullanmıştım memnun kaldım.. Şimdi de 30 gün deneme ile eksik kalan eğitimleri tamamlamayı düşünüyorum.. Paylaşım için teşekkürler :)

inforesim

webmaster.tc
Dersleri izlemedim de, 10 defa giriş yapmayı denedim insan oraya "Şifreniz yanlış" gibi bir uyarı koyar.