• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

VIP Rent a Car Scripti, Full SEO, Tam Yönetilebilir Admin Panelli, Güçlü Tasarım 49 TL

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

djsimi

webmaster.tc

Demo Web : www.rentacarscript.tk
Demo Admin: www.rentacarscript.tk/admin
Demo Admin: Admin
Demo Admin: 123456
Dipnot: adminayar.asp ile adminayarlar.asp yetki verilmemiştir. Bunun nedeni demoyu ziyaret eden kötü amaçlı kullanıcıların şifreyi değiştirip, diğer kullanıcıların görüntüleyememsini sağlamalarıdır.

Web : www.webyontem.com
Mail : webyontem@gmail.com
Msn : uyuzcuq@mynet.com
Gsm : 0542 488 32 --
Tel : 0212 570 68 --

Ana Sayfa Görünümü

Araçlar Sayfası Görünümü

Mobil Tarayıcı Görünümü

Diğer ödeme seçenekleri nelerdir ?

Akbank hesabımıza havale yaparak satın almak için mesaj atın.
Ziraat hesabımıza havale yaparak satın almak için mesaj atın.
Misli hesabımıza %0 masraf ile ödeme yapmak için mesaj atın.

Dipnot: Pazarlık payı yoktur. Sınırlı sayıda satılacaktır!

Hocam mükemmel bir script ve fiyatı gerçekten çok ucuz. Emeğinize sağlık. Bu tarz bir proje yapabilirsem sizinle iletişime geçeceğim. Sık kullanılanlara ekledim. Hayırlı işler

GüçNet

webmaster.tc
script çok hoşuma gitti bu alanda bir ihtiyaç olduğunda ilk değerlendiceğim script bu olur. emeğinize sağlık

djsimi

webmaster.tc
Hocam mükemmel bir script ve fiyatı gerçekten çok ucuz. Emeğinize sağlık. Bu tarz bir proje yapabilirsem sizinle iletişime geçeceğim. Sık kullanılanlara ekledim. Hayırlı işler
Çok sağolun hocam teşekkür ederim. Umarım sizinlede çalışmak nasip olur.

script çok hoşuma gitti bu alanda bir ihtiyaç olduğunda ilk değerlendiceğim script bu olur. emeğinize sağlık
Sizede teşekkür ederim. Umarım sizinlede çalışabiliriz.

Stranger

webmaster.tc
Kesinlikle bu arkadaşları tavsiye etmiyorum benim azım yandı başkalarının yanmasın dikkat edin lütfen. Şunu anladım ucuz etin yahnisi yenmiyormuş :)

Stranger

webmaster.tc
Arkadaşların bu konu altında başlığını gördüm, ve banada rentacar scripti lazım olduğu için irtibata geçtim telefon yolu ile ve telefonuma hızlı bir şekilde baktılar kendileri ile 100 TL'e anlaştım ve daha işe başlamadan ben ücreti yatırdım Dekont,Mail,Mesaj ve telefon konuşmaları kayıtlı benden hosting bilgilerini istediler hosting bilgilerini mail yolu ile gönderdim. 1 gün geçti kurulum yapmadılar kendilerine mail ve telefon yolu ile ulaşmaya çalıştım telefona bakmadılar en az 10 kere aradım gün içinde 2. gün mesaj attılar ve kurulumun gece gerçekleşeceğini söylediler 3. gün sabah oldu yine kurulum yok. Aynı gün içinde mail attılar kurulum tamamlandı hosting panelinize ulaşamadığımız için gerekli izinleri veremedik dediler. Gerekli izinleri verdim diye tekrar dönüş yaptım mail ve mesaj yolu ile geri dönmediler kurulum yapılmış fakat hiç bir uygulaması çalışmıyor. Öylece bırakmışlar şimdi hiç bir şekilde kendilerine ulaşamıyorum. Yani parayı alana kadar uğraştılar ücret alındığında kayboldular yani suç birazda bende iş tamamlanmadan önce ücretlerini verdim güvenerek fakat beni 100 TL ne zengin eder nede fakir gerekli diğer forumlarada konu açıp başkasınında bu şekilde mahdur edilmemesi için elimden geleni yapıcam. İyi forumlar.

hemenbayi

webmaster.tc
500TL'ye rent script satılırken 49TL'ye satan adamdan zaten çok bir şey beklememek lazım arkadaşlar. Normaldir...