• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

VİP Üye Rank - Deneme Çalışması

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Alternatif Çalışma Setim - 1 (Maskotsuz - İstenilirse PSD dosyalarından maskot entegre edilir!)
(Maskot olmadığından umarım kullanılmaz - PSD dosyaları bende olduğum için kullanmamaya dikkat ediniz)

Alternatif Çalışma Setim - 2

düzenleniyor
Alternatif Çalışma Setim - 3

düzenleniyor

Silver , Platin ve Gold çalışmalarıdır. 0'dan tasarlanmıştır. Amatör bir çalışmadır. Profesyonel çalışmayı daha sonra yayınlayacağım. İsteyen yönetim ekibine PSD dosyaları verilebilir. İzinsiz mümkünse kullanmayalım ki zaten maskot var..

Yorumlarsanız eksiği hatayı görmemiz daha mümkün olur. Ona göre sıradaki çalışmada şekillenir. Teşekkürler

Mert

webmaster.tc
2. çalışman daha hoş görünüyor. Ancak, Silver - Platin renklerini değiştire bilirsin. Birini yeşil yaptıysan diğerini turuncu veya sarı yapabilirsin. ;)

Ancak çok geliştirmen lazım. Başarılar.

2.Tasarımınızda Silver ile Diğer üye ranklarının renklerinde problem var.WMTC logosuda transparan olsaymış görünümde sıkıntı yaratmazmış.Profesyonel çalışmanızı merakla bekliyorum.

Degauss

webmaster.tc
Neden tüm webmaster forumlarında ki gibi silver, gold , platin olsun ki ? Madem farkını hissettirecek bir oluşum kuruluyor premium üyeliklerle de tabuları yıkarak değişik rütbeler getirilebilir kanısındayım :)

Alternatif bir set daha koydum. Profesyonel çalışma için hepinizin yorumlarını değerlendirmeye aldım arkadaşlar. Bunları farklı bir program ile tasarladım. Adını 'profesyonel' koyduğum rank setimi CS5 eşliğinde çalışarak yayınlayacağım.

Olumlu/olumsuz tüm eleştirileriniz için teşekkür ederim.

corpixx

webmaster.tc
ben ortada bir profesyonellik bir çalışma göremedim ama yinede emegine saglık.

Al buda benden 5 dakkada yaptım :)

haruntt

webmaster.tc
Turuncu zeminde biraz daha kurumsal bir font kullanılarak daha güzel rank'ler yapılabilir.

seto

webmaster.tc
ellerine sağlık,güzel olmuş.Profesyonel bir çalışma muhakkak ki daha orjinal olacaktır ama eğer bunlardan hangisi?derseniz bana 2.alternatif derim :)
yazılar,ıvırı,gıvırı da bence büyüklük olsun renk olsun iyi.

ellerine sağlık,güzel olmuş.Profesyonel bir çalışma muhakkak ki daha orjinal olacaktır ama eğer bunlardan hangisi?derseniz bana 2.alternatif derim :)
yazılar,ıvırı,gıvırı da bence büyüklük olsun renk olsun iyi.
Sağolun hocam,bunları neredeyse paint'e benzer işlevselliği az bir yazılım ile yaptım. Bu akşam CS5'te çalışacağım. Profesyonel olarak yayınlarım olumlu/olumsuz tüm yorumlarıda not aldım. Teşekkür ediyorum herkese

seto

webmaster.tc
şimdiden kolay gelsim hocam CS 5 :)
Zaten en uç nokta CS 5 e olan hakimiyetinizle güzel çalışmalarınızı görmek isteriz :) Şimdiden kolay gelsin