• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Web Sitesi Satış Ortaklığı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

stboy

webmaster.tc
Web sitesi satabilir misiniz...

Web sitesi satışından komisyon veren sistemiz hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki linki tıklayınız:

İş Ortaklığı

rapoel

webmaster.tc
Ben bu siteleri bu fiyatlara satarsam mahallede çok pis dayak yerim hemde öyle böyle değil :D

stboy

webmaster.tc
Kime göre, neye göre...

Fiyat konusu göreceli. Maalesef piyasada çok düşük rakamlar dönüyor, bu da insanların algısını etkiliyor. Bu kişilerin hizmetinde birçok problem çıkabiliyor ama bununla ilgili ne kadar yazsam bu algı değişmez.

Şöyle düşünün, ticaretin her alanında farklı fiyatlar vardır ama herkes ucuz olanı almaz. Çünkü "ucuz etin suyu kara olur". Tabi bizim sektör diğerlerine göre daha yeni olduğu için herkes bu durumu deneyim etmedi.

Değerlendirmede sadece ürün/fiyat değil; fiyat/kalite, fiyat/hizmet gibi başka kriterleri de göz önünde bulundurmak faydalı olacaktır.

seto

webmaster.tc
Bunu ancak web'in w'sinden anlayanlara satabilirsin.O da para vardır,anlamıyordur bu işten ''ya bi web sitem olsun,belki iş görür'' düşüncesi olanlara satabilirsin,bilirsinde işte ÇOK PAHALI !

rapoel

webmaster.tc
Ya pahalı olduğundan değil de, 1.000 - 2.000 lirayada siteler var. Ama işte fark var diyeyim siz anlayın :)

Rapunzel

webmaster.tc
Daha Profosyonel e-ticaret ve ürün tanıtım olabilen ve modülden geçilmeyen sistemler çok ucuz fiyatlara satılıyor şuan...

rapoel

webmaster.tc
Dostum yanlış anlama moderatörlükten yeni atıldığımız için yardırıyoruz biraz ama, biraz daha açık olup şöyle bir öneride bulunabilirim şahsen sana. Sistemdeki tasarımlar çok eski. Milenyumdan önce yapılıyordu böyle siteler. Bu işten ekmek yiyorsan şayet ve yarın bir gün dönüp birinin sana "sen bana bu siteyi şu fiyata sattın ama bak adamlar (güzel bir site gösterip) bu siteyi şu kadara yapıyorlarmış" demesini istemiyorsan ver birine 2-3.000 lira para aynı sistemde lisans dağıtabileceğin çeşitli daha güncel tasarımlar yaptır. Darılma bana inan çok samimi bir tavsiyede bulunuyorum şuan başka bir amacım yok. Emeğine saygı ama dediğim gibi şuana kadar böyle bir tepki almadıysan bile illaki eninde sonunda biri sana bunu diyecektir. Ve dediğim yatırımı yaparsanda iş alımında da ciddi bir artışı ben garanti ediyorum sana.

hocam beni yanlış anlama, amacım yermek değil, işlerinizin daha iyi olması için sadece öneride bulunmak istiyorum. site tasarımları çok kötü. artık eskide kaldı bu tür tasarımlar, bunu bir daha düşünün.
hayırlı işler kolay gelsin.