• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

webinmater izin

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Webinmaster

webmaster.tc
arkadaşlar meraba webinmaster adlı bir webmaster blogum var ve bu blogda webmaster dünyasından dedikodular paylaşıyorum. emin olun türkiye deki hemen hemen bütün webmaster forumlarına üyeliğim var ama bu forum bana daha tatlı geldi. şimdiye kadar hiç kıl insanla karşılaşmadım bu çok önemli :)

bu blog da bir projem daha var ekran görüntüsünü çekerek ve ses kayıtlı olarak web site tanıtımları yapacağım ilk tanıtımımı webmaster.tc sitesi için yapmak istiyorum tabi admininde izni ile.

üyelerimizinde yorumlarını bekliyroum.

admin

Yönetici
Yönetici
Bu tür şeyler bizi kötü etkilemez tam tersi yükseltir, Onun için bizim açımız dan uygundur :)

Webinmaster

webmaster.tc
evet hocam tüm samimiyetim ile söylüyorum önceliğim size destek olabilmektir.

VirtualLine

webmaster.tc
Benim Cok KIL oldugumu Soylerler :) Ben istisnayim Ama kaideyi bozmam :)

Guzel Dusunmussun. Tebrikler.

VirtualLine

webmaster.tc
Aranan kan bulundu :)

Sayın admin sizin renkte mi problem var bende mi öyle görünüyor ?

Önceki postbitte görünen admin görüntüsü kaybolmuş sadece yazı var normal şekilde.
admin mutevazi olmaya karar verdi. ordaki gonderiyi anlamadin sen. bize diyorki arkadaslar burasi bizim hepimizin bende sizden biriyim :) yemisim rengi diyor. :)

Ama imzaya banner eklettirmiyor cok ayip :)

Webinmaster

webmaster.tc
peki site ne şekilde bu kadar hızlı biraz bilgi verirmisiniz anlatımıma katmak istiyorum.

gkbrk

webmaster.tc
Vay be. 4 günde bu kadar aktiflik, mesaj ve kullanılcı sayısı. Ben burayı bir bannerdan gördüm ve çok hoşuma gitti. Siz bu siteyi nereden buldunuz?

admin

Yönetici
Yönetici
peki site ne şekilde bu kadar hızlı biraz bilgi verirmisiniz anlatımıma katmak istiyorum.
Sunucumuz da Nginx + Varnish bulunmaktadır. Varnish ile Sunucusal cache sistemi çalışmaktadır. Buda sürekli bir kullanıcıya hissettirmeden cache demek.

Not : Bu süreçte hiç bir şekilde hiç bir siteye tanıtım konusu açılmamıştır. Yarın bu işlemler yapılacak, Yani yarın sitemiz baya duyulacak :)

Webinmaster

webmaster.tc
teşekkürler benim sizden tek temennim bu sitenin devamının gelmesidir inş kısa sürede aktifliğini yitirmez ve yoluna kazançlı ve mutlu şekilde devam eder.

ben tanıtım videomu hazırlamaya başladım kes biç biraz çetrefilli iş. en kısa sürede tamamladıktan sonra forum da konusunu oluşturacağım. iyi geceler diliyorum herkese.

AsiMelek

webmaster.tc
İç savaş r10u yıktı yıkacak yada sallayacak baya bir zaman alacak toprlanması ve tekrar ticaret yapılacak güvenin oluşması.
Tam zamanında yetişti webmaster.tc samimi ve paylaşımcı havası umarım bozulmaz .wm aracında ise alaycı eski üyeler oldukça soğuklar.İnşallah sürekliliği olur görünen oki herkes sahiplenmiş webmaster.tc yi daim olsun.Burda olmak güzel hakettiği yere geleceğine inanıyorum.

Webinmaster

webmaster.tc
hocam webmaster kelimesinde araştırma yaparken gördüm ben burayı :) direk girdim bir üye olayım dedim gayet hoşuma gitti bu forumun kesinlikle devam etmesi lazım. bu yüzden ilk tanıtımıma wmtc ye yer vereceğim

gkbrk

webmaster.tc
Ben de siteme bir blog kurmak istiyorum. Sence zevkli bir iş mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...