• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Webmaster.Tc Adsense TBM Rekoru

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

gribb

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, adsense kategorisini uğrak bir yer yapmak ve diğer blogcu arkadaşlar ile iletişimimizi arttırmak adına böyle bir konu açıyorum.

Herkes aldığı en yüksek TBM oranını yazsın, ancak kuru kuru değil tabii, içeriğinin türünü ve bu içerikteki anahtar kelime yoğunluğu, reklamın türü (metin, bağlantı, dinamik, mobil, youtube)

TBM:

İçerik ciltte su toplaması (youtube videosuydu)

B1ackRam

webmaster.tc
Youtube kanalini yazabilirsen veya baska bir yerde paylasiyorsan abone olmak, takip etmek isterim :)

gribb

webmaster.tc
arkadaşlar, yakında paylaşmayı düşünüyorum, şu sıralar sadece siteme ayda 10 saldırı alıyorum. Sitede reklamları ayda 2-3 gün yayınlayabiliyorum bir de youtube giderse çulsuz kalırım o yüzden kusurabakmayın :D

ColdSwoRD

webmaster.tc
Benim Türkiyeden aldığım en yüksek TBM 8.71 $ 'dı. :) 8.71 $ Gelen Tıktan sonra aklıma aynen şu cümle geldi " Keşke Herkes bu adam gibi bilinçsiz Adwords kullansa :) "

Yabancıda en yüksek 12.36 $ 'ı gördüm.

gribb

webmaster.tc
Benim Türkiyeden aldığım en yüksek TBM 8.71 $ 'dı. :) 8.71 $ Gelen Tıktan sonra aklıma aynen şu cümle geldi " Keşke Herkes bu adam gibi bilinçsiz Adwords kullansa :) "

Yabancıda en yüksek 12.36 $ 'ı gördüm.
Türkçe'de 8,71 $ inanılmaz bir şey, içeriğiniz neydi hocam bir fikir verebilir misiniz?