• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Webmaster.tc Ayın üyesi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Senarist

webmaster.tc
Arkadaşlar diyorum ki her ay bir ayın üyesi seçsek.Ve seçilen bu kişinin rankı wmtc ayın üyesi şeklinde olsa diyorum.Bu üyenin nasıl seçileceğini ise diyorum ki herkes bir adet kendi sitesi ile yarışmaya katılsın.Çekiliş yapılsın ve ayın üyesini belirleyelim.Yorumlarınızı bekliyorum.

Rapunzel

webmaster.tc
aslında site ile degilde en çok konu ve mesajı olan ayın üyesi olsa daha mantıklı olur sonuçta webmaster.tc ayın elemanı diye anılacak.

cmetin_88

webmaster.tc
sitede en çok konu açan veya yardım eden kişinin üstde 1 hafta veya 1 ay artık yönetim nasıl uygun görürse reklam banneri yayınlansa daha fazla aktif olur düşüncesindeyim

Ademcan52

webmaster.tc
Almedyaya Katılıyorum Ayın Elemanı Degılde Ayın Paylasımcısı Yada Ayın Kullanıcısı Iyı Olur....

Zardon

webmaster.tc
bence ayin uyesi bir anket ile belirlenmeli, insanlar oy verebilmeli. :)

Zardon

webmaster.tc
cunku bu sekilde secimler anketle olmadigi takdirde cok fazla sacma paylasim yapilir bu da forumun kalitesini azaltir du$uncesindeyim. bunun gibi seyleri onlemek ve temiz ve duzgun bir sekilde ilerleyebilmek icin, ay'in uyesini anket ile secmek daha mantikli olur, fikrime destek verdigin icin tesekkurler @gkbrk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...