• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

WebMaster.TC #Dersleri toplu halde! Sürekli güncel.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Nasıl olmuş?

• Kötü olmuş, bir daha çekmeyin video.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13

Mert

webmaster.tc
Merhaba,

Bir önce ki konumda fikir almıştım, kısaca aklıma gelen 2-3 adet kadar çekeceğim video vardı. Anlata bildiğim kadar anlatmaya çalıştım. 1-2 tane video ile sınırlı kalmayacak. Ve tek WebMaster.TC platformu içinde videolarım olmayacak... Diğer alanlarda ve siteler içinde videolarım olacak, WebMaster.TC dersleri olarak toplıyacağım. ;)

Kötü yorumlarınızı, iyi yorumlarınızı bekliyorum. İlk çekimler olduğu için ben elimde bulunan imkanlar ile sizlere bir şeyler sundum. Gerisi size kalmıştır. :)

Aklınız da soru işareti varsa, şu dersi gösterir misiniz? Derseniz;

Ders içeriği: (Sosyal Medya)

Dersin adı: (Facebook sayfa yöneticiliği.)

İstediğiniz soru: Facebook da sayfa yöneticiliğin de ki birini atamıyorum. Yardımcı olurmusunuz?
Konu sürekli güncel olacaktır. Elimden geldikçe videolar çekeceğim.

Saygılar

Hocam ellerinize sağlık çok güzel videolar fakat webmaster düzeyindeki kişiler zaten bunları yapar. Sizden ricam daha bilgi düzeyini yükseltecek tarzda videolar çekmenizdir. Mesela PHP dersleri verebiliyorsanız veya CSS kodlama dersi ya da hepsini geçtim Fireworks CS5 dersleri verseniz bile çok dua alırsınız :) Hele ki mübarek kadir gecesi :) . Yine de ellerinize sağlık :)

Mert

webmaster.tc
Hocam ellerinize sağlık çok güzel videolar fakat webmaster düzeyindeki kişiler zaten bunları yapar. Sizden ricam daha bilgi düzeyini yükseltecek tarzda videolar çekmenizdir. Mesela PHP dersleri verebiliyorsanız veya CSS kodlama dersi ya da hepsini geçtim Fireworks CS5 dersleri verseniz bile çok dua alırsınız :) Hele ki mübarek kadir gecesi :) . Yine de ellerinize sağlık :)
Evet haklısınız. Maksat ilk derste basitten başlayalım dedim. :)

Ve geliştirmek amaçlı. İnanın ilk videoya başlamış biri olarak bu bile çok ağır geldi.

Zamanla geliştireceğime inanıyorum. :)

Kodlama, çizme hakkında yeteneğim yok maalesef, ama yeteneğim olduğu her şeyi videolayacağım. Teşekkürler. ;)

egebilisim

webmaster.tc
Ünlü etmişsin beni teşekkür ederim :D Bu arada düşünce güzel

Eğitim videosu çekmek istiyorumda hangi kamera programını kullanıyorsun bana link atsana şu örnekteki pm gibi :D

Mert

webmaster.tc
Ben teşekkür ederim. cPanel için 1-2 video çekip sonrasın da sistem kurulumları hakkında videolar çekeceğim. :)

erayweb

webmaster.tc
dostum webmaster insanlar bunları yapamayacak seviyedeyse zaten girmesinler bu siteye,

yanlış anlama ama senin için zaman kaybı oluyor bu videolar..

gerçekten çok basit ve gereksiz videolar olmuş

iyi forumlar.

Lütfen eleştirimi yanlış anlama gerçekleri söylemek istedim

egebilisim

webmaster.tc
Teşekkür ederim Mert bu programla alexa da yorum ve 5 yıldız kasıcam :D

Aslında eray bu konuda haklı gibi duruyor daha profesyonel konularda çekim yapılabilir.

Mert

webmaster.tc
dostum webmaster insanlar bunları yapamayacak seviyedeyse zaten girmesinler bu siteye,

yanlış anlama ama senin için zaman kaybı oluyor bu videolar..

gerçekten çok basit ve gereksiz videolar olmuş

iyi forumlar.

Lütfen eleştirimi yanlış anlama gerçekleri söylemek istedim
Burada ki herkes Webmaster olmuyor. Maalesef.

Ve yeni başlayan arkadaşlarımız için mail açıp mail okumayı bilmeyen bir çok kişiye de yardımcı olduğumu bire bir bilirim. Herkes sizle eş değer değildir. Bunu unutmayın ve eleştiriye kapalı olduğumu belirtmedim. O yüzden ağzınızdan pardon elinizden kötü kelam çıkmadığı sürece sıkıntı yok aşşağılayıcı olmadan kaydınıda es geçmeyelim.

Ben çekiyorum aklıma gelenleri boş vaktimde izleyen izler öğrenmek isteyen öğrenir gerisi izleyene, yorumlayana, beğenene kalmış bir şey. Burada video paylaşıyorum diye kimse bana para da vermiyor, kimse bana yetkide vermiyor, kimsenin gözüne de girmiyorum asıl amaç yardım vermek ve unutmayın yardımın küçüğü büyüğü olmaz. Yardımın iyisi olur. Yardımın iyisi de zaten yardımdır.

Hayırlı geceler, iyi forumlar.

AsiMelek

webmaster.tc
0 dan başlayanlar için bence çok yalın anlatımlar yapmışsın.Konular basit olabilir ama anlatımlar anlaşılır .Farklı içeriklerde videolarını sabırsızlıkla bekliyorum ellerine sağlık.

Mert

webmaster.tc
0 dan başlayanlar için bence çok yalın anlatımlar yapmışsın.Konular basit olabilir ama anlatımlar anlaşılır .Farklı içeriklerde videolarını sabırsızlıkla bekliyorum ellerine sağlık.
Tabii ki farklı içerikler de ki videolarım gelecektir. Şöyle topluca eklemek istiyorum 3-5 adet çekip çekip eklemek istiyorum. Teşekkür ederim.