• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Webmaster.TC Hizmetleri - Adwords Sorularınızı Yanıtlıyor

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Carizmatic

New member

Uzun bir çalışma sonrasında olumlu tepki aldığımız Adwords Reklam Hizmletleri hakkında merak ettiğiniz soruları size vereceğim şablon dahilinde sorarak cevap alabilirsiniz. Röportaj niteliğinde olmayacaktır bu nedenle sorularınızı açık ve net bir şekilde sorunuz. Toplu olarak yönelteceğim sorulardan toplu olarak cevap alabileceğim.

Kod:
[FONT=Comic Sans MS][B]Adınız :[/B] (Gerçek adınızı yazmanız önerilir soyisim şartı yoktur)[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS] [B]Soracağınız Soru :[/B][/FONT][FONT=Comic Sans MS] (İstediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Tabi reklam store ile alakalı)[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS] [B]Özel Talep : [/B][/FONT][FONT=Comic Sans MS]( Var ise sorunuza ek olarak özel bir talebinizi belirtebilirsiniz )[/FONT]
Yandex Sorularınızı Yanıtlıyor !
Webmaster.TC Hizmetleri - Reklam Store Röportajı

Yandex ve Reklam Store'nin ardından Adwords'e sıra geldi. Görüşmelerimi sürdürdüğüm Adsense ve Paypal ile anlaşmaya vardığımda buradan yine bildireceğim.

Talebimi kırmayan ekibe teşekkürlerimi sunarım. Özellikle Sayın Ayşe ACAR'a teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisi çok güzel bir şekilde ilgilendi.

Webmaster.TC Yönetimi..

CaddeAktif

webmaster.tc
Adınız : Uğur KESER
Soracağınız Soru : Google Adwors Kuponu Kime ve Niçin Veriliyor. Verilen Kuponları Nasıl Ne Şekilde Ulaştırıyorsunuz.
Özel Talep : Bende Kupon İstiyorum Herkese verdiniz bana vermediniz :(