• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Webmaster.TC Hizmetleri - Reklam Store Röportajı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Carizmatic

New member

Merhaba arkadaşlar Webmaster.TC adına Reklam Store yönetim ve destek ekibine başvuru yaptım ve olumlu yanıt aldım. Sizin soracağınız soruları kendilerine ileterek birçok konuda kafanızda reklam store ile ilgili soru kalmamasını sağlayacağız. Röportaj niteliğinde olmasınıda ayrıca rica ettiğim için bu tarzda sorualr ve merak ettiklerinizi bu başlık altından bildirirseniz sizlere en kısa sürede toplu olarak dönüş yapacağım. Bu başlık soru sorma başlığıdır. Gelen cevaplarla birlikte yeni bir başlıkta yapılan röportajı yayınlayacağım.

Reklam Store
destek ekibinden Sayın Muhlis Duran'a yönelteceğimiz soruların şablonu

Kod:
[FONT=Comic Sans MS][B]Adınız :[/B] (Gerçek adınızı yazmanız önerilir soyisim şartı yoktur)
[B]Soracağınız Soru :[/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS] (İstediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Tabi reklam store ile alakalı)
[B]Özel Talep : [/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS]( Var ise sorunuza ek olarak özel bir talebinizi belirtebilirsiniz )
[B]Mümkünse Teşekkür Bildiriminiz :[/B][/FONT] [FONT=Comic Sans MS] (Tüm bu ayrılan zamana karşılık teşekkür etmek isterseniz burayı doldurarak konuya mesaj atabilirsiniz.)[/FONT]

Yandex Sorularınızı Yanıtlıyor !
(Sayın Bilge Bilir Hanım'ın Yandex hakkında destek verdiği başlıktan sonra açılan ikinci başlığımızdır. Bundan sonraki çalışmalarımızda yine buna paralel olarak devam edecektir. Adsense ve Adwords ile görüşmeler sürmektedir.)

Talebimi kırmayan ekibe teşekkürlerimi sunarım.

Webmaster.TC Yönetimi..

corpixx

webmaster.tc
Adınız : Ali Can
Soracağınız Soru : Verilen tık oranları çok düşük bununla ilgili bir iyileştirme yapıcakmısınız

Mümkünse Teşekkür Bildiriminiz : Teşşekürler :)

inforesim

webmaster.tc
Adınız : Alparslan
Soracağınız Soru : Tık başı ücretler ciddi manada az, Ama bunun sebebi siz misiniz yoksa para vermekten çekinen reklam verenler mi ?