• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Webmaster.TC İlk Seo Videosu ( Youtube Video Backlink ve Youtube Video Backlink Taktikleri )

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ColdSwoRD

webmaster.tc
ColdSwoRD tarafından Webmaster.TC için çekilmiş ilk video ile karşınızdayız. Video 'da youtube backlinklerden hit nasıl çekilir, youtube backlinklerden daha faydalı yararlanmanın yolları hakkında bilgi verilmiştir. Webmaster arkadaşlarımıza faydalı olması açısından videolar ücretsiz olarak WMTC üyelerine sunulacaktır. Vidoların devamı gelecektir. İyi seyirler dilerim.

Video tam ekran yapmadan net olarak çalışmaktadır, lütfen ayarlardan en yüksek çözünürlüğü seçiniz. Devam edecek videolar HD kalitesinde çekilecektir.

Video

Youtube Video Backlink - Webmaster.TC - YouTube

Konu altına video ile igili yorumlarınızı ve sorularınızı yazabilirsiniz.
Sitemize destek olmak için videolarımızı diğer platformlarda paylaşabilir ve destekleyebilirsiniz.

Saygılarımla..

ColdSwoRD

Imagination

webmaster.tc
Faydalı bir anlatım, video backlink yönteminin gayet etkili olduğunu düşünüyorum. Bir eğitim sitesine backlink sağlamak için çok izlenebilecek komik bir video kullanmak mantıksız olur fakat, herhangi bir ders ile ilgili bir video paylaşıp o sitenize link verince hit olarak dönüşü çok etkili olabiliyor.

itfaiyeci

webmaster.tc
Video için teşekkürler. Videoda bahsi geçen videonun ve sitenin içeriği nedir?

ColdSwoRD

webmaster.tc

Oğuz

webmaster.tc
Harika paylaşım, ayrıca home ofisini beğendiğimi söylemeden geçmeyeceğim ;)

InterWeb

webmaster.tc
Video içerisinde kullanıcıyı yönlendirecek logolar yazılar olmalı. Alttaki linke tıklayın gibi. Yıllardır bu işi yapıyorum, bu şekilde kullanılması başarıyı getiriyor, örnek.
Ayrıca Coldsword'la da böyle bir projede çalışmıştık.

proghammer

webmaster.tc
Hoca neden ışığı arkadan aldın.. Yüzün parklak çıkmış zaten sakal traşı da olmuşsun :D

Bi daha yüzünü net görelim mümkünse hocam.

NOT: Yüzünü göremediğim bir insanı dinlemem..

Video için teşekkürler..

Devamlarını bekleriz bir ara bana Röportaja gel beklerim :D

solace

webmaster.tc
ColdSwoRD çantasını almış gelmiş buralara :) Bizimde haberimiz yok :D Eline sağlık kardeşim.