• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Webmaster.TC kimin sorularına kesin cevap...

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ColdSwoRD

webmaster.tc
Degauss' Alıntı:
İyi günler. Sitenin kurucularını merak ettim hocam. Sanırım siz de kurucu üyelerindensiniz. R10 dan geldim ben de . Alternatif bir wm forumu şart gerçekten. Ws olsun wmaraci olsun bekleneni veremiyor tam anlamıyla. Bu nedenle R10'a alternatif oluşturabilecek, aktif ticaret yapılabilen bir platform şarttı. Hayırlı olsun :)

Sitenin kurucularından olsakta sitenin asıl sahibi bizler değil, kullanıcılar olan Webmasterlardır. Bu yüzden bizim platformumuz da kimin kurduğu değil, hangi değerli insanların olduğu önemlidir. Bu forum birilerinin cebi dolsun, yandaşa peşkeş çekilsin diye değil webmasterlar arasında güvenli ticaret, bilgi paylaşımı ve yeni kardeşlikler kurulsun diye sizler için kuruldu. Zaten Türkiye'de bir ilk olan üyelik ücretlerinin de, webmasterlara yarışma yoluyla dağıtılmasının sebebi de budur. Kullanıcı odaklı forumumuza hoşgeldiniz, beraberce kaliteli zaman geçirmemiz dileğiyle....

Saygılarımla...

ColdSwoRD

GüçNet

webmaster.tc
Sitenin kurucularından olsakta sitenin asıl sahibi bizler değil, kullanıcılar olan Webmasterlardır. Bu yüzden bizim platformumuz da kimin kurduğu değil, hangi değerli insanların olduğu önemlidir. Bu forum birilerinin cebi dolsun, yandaşa peşkeş çekilsin diye değil webmasterlar arasında güvenli ticaret, bilgi paylaşımı ve yeni kardeşlikler kurulsun diye sizler için kuruldu. Zaten Türkiye'de bir ilk olan üyelik ücretlerinin de, webmasterlara yarışma yoluyla dağıtılmasının sebebi de budur. Kullanıcı odaklı forumumuza hoşgeldiniz, beraberce kaliteli zaman geçirmemiz dileğiyle....

Saygılarımla...

ColdSwoRD
İnşallah herşey çok güzel olacak

Degauss

webmaster.tc
İçten cevabınız için teşekkür ederim. Umarım paylaşımın ve güvenin üst düzey olduğu bir oluşum olur. Şimdiden bir çok kaliteli webmaster başlıklarını hazırlayıp webmaster.tc'yi cazip hale getirmiş bile.. Kuruluş ve yükseliş aşamasına birlikte tanıklık edeceğimiz için şanslıyız :)

mFurkan

webmaster.tc
Webmaster.TC deneyimli ve diğer wm forumlarında kendini gösteren üyeler tarafından kurulmuş. Yönetim ekibini de özenle seçtiğinden eminim. :)
Geleceğinin parlak olduğu düşüncesindeyim.