• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Webmaster.TC PHP ve MySQL'cileri toplansın.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egebilisim

webmaster.tc
Merhabalar;
Diyorum ki WMTC olarak bir php grubu kuralım ve internette bulunmayan webmasterlerin kullanabileceği yazılım yapalım. Bu konuda benim kafamda bir fikir mevcut. Hemen açayım;

1) Forum Poster
2) Blog Poster
3) (yapılabilir ise) Paravan Blog Hizmeti
4) İmleme Hizmeti
5) Kırık Lİnk Takip Sistemi

gibi birçok fikir var. bunları oluşturacağımız grup ile kararlaştırıp yazabilirsek hem kişisel anlamda Türkiye çapında bir referans hemde webmaster.tc adına çok büyük bir reklam fırsatı doğacak. Ayrıca grup ile konuşup görüşülerek ileriki planda premium satışı yapılacak bir sistemde eklenebilir. Bunun kazancını doğal olarak yazılımı yazanlar arasında bölüşecekler.

Not : Bu konunun Webmaster.TC yönetimi ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır.

Konu tarafımdan ortama sürülmüştür.

10 kişi PHP kadrosu 3 Kişi java oalrak düşünüyorum. siz ne dersiniz bu konuda?

Katılacaklar Listesi :
@egebilisim
@BDesign
@gkbrk

inforesim

webmaster.tc
Böyle bir şey değil de, Birisi Google Sıra Bulucu, Birisi site analiz aracı, Birisi sıralama analiz aracı şeklinde yazsa sub domain olarak webmaster araçları açılabilir.

egebilisim

webmaster.tc
@inforesim belirttiğin sistemler internette mevcut olan wareze düşmüş sistemler. Ancak saymış olduğum itemler(veriler) internette eşi benzeri sık olmayanlardır. Bu nedenle google sıra bulucuyu millet tek site kullanıyorsa devam eder. ama sen forum posteri koy bakayım. Hit patlaması yaşanır... Anlatabildimmi

gkbrk

webmaster.tc
Ben varım. Ne zaman başlıyoruz?
Sırf bunlarla sınırlı kalmamız da şart değil.
NOT:Kodlamayı Etherpad gibi birşeyle yapabiliriz.

inforesim

webmaster.tc
@inforesim belirttiğin sistemler internette mevcut olan wareze düşmüş sistemler. Ancak saymış olduğum itemler(veriler) internette eşi benzeri sık olmayanlardır. Bu nedenle google sıra bulucuyu millet tek site kullanıyorsa devam eder. ama sen forum posteri koy bakayım. Hit patlaması yaşanır... Anlatabildimmi
Ben varım. Ne zaman başlıyoruz?
Sırf bunlarla sınırlı kalmamız da şart değil.
NOT:Kodlamayı Etherpad gibi birşeyle yapabiliriz.
PHP bilen arkadaşlarımızın, Kaç tanesi nesne tabanlı çalışmayı ekip işini biliyor ki tek proje üzerinden, 3-4 adam yürüyeceksiniz ?

Mantıklı olan, Dediğim şekil. Hem siteye yararı olur. Biri analizi yazar, Biri sıra bulucu yazar vb.

Yoksa forum poster yazarken, Full sınıf üzerine çalışman lazım 3-4 kişinin yönettiği proje de. Salt php olmaz yani.

admin

Yönetici
Yönetici
Konuyu kilitliyorum, Dediğim şekilde bir araç tarzı yazılımda paylaşılabilir. Onun için de konu açacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...