• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

webmaster.tc selamlar, saygılar

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

nedim alp

webmaster.tc
iyi akşamlar. merhabalar. 35 yaşındayım. 2007 senesi ortalarında bilgisayarla ilk tanışmam oldu. 2010 senesinde arkadaş desteği ile ilk sitemi yaptım. son bir senedir kendi sitemi kendim kurup düşe kalka yapamaya çalışıyorum. wordpress tabalı site yaparak kendimi eğlendirmek zaman ve hoş vakit geçirmeye çalışıyorum. amatör seviyenin altında değebileçeğim bilgi, becerim var. herkese saygı ve selamlarımla.

mFurkan

webmaster.tc
Hoş geldiniz. Umarım forumdan en üst seviyede faydalanır ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

nedim alp

webmaster.tc
sezginex, Kaan Erkay, mFurkan teşekürler. en üst seviyede faydalanacağına eminim. umarım benimde faydam olur.

nedim alp

webmaster.tc
almedya çok teşekürler. umarım böyle herkese ayrı ayrı teşekürlerimi sunmak sıkıntı olmuyordur?

nedim alp

webmaster.tc
gerçekten çok mennum oldum üstüste yazmama karşılık. anm18 teşekürler. sıkıntı yok.

ctis

webmaster.tc
hos geldin.. webmaster forumlarina takilarak, hobi olarakta yapsan gelisiminize cok katkilari olacaktir.

nedim alp

webmaster.tc
ctis teşekürler. evet azda çok da olsa bir şeyler öğrenmek isterim, istiyorum.