• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Webmaster.tc Tanıtım Videosu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Webinmaster

webmaster.tc
meraba arkadaşlar bir kaç gün önce webinmaster webmaster.tc adresinin tanıtımını sesli ve videolu olarak yapacağımı ifade etmiştim. Kendi çapımda bir video hazırlamaya çalıştım diksiyon ve montaj eksikliklerim olabilir ama zamanla gidereceğimi düşünüyorum. İnşallah beğenirsiniz. Videoyu avi olarak bir türlü wordpress'e atamadım ve adam akıllı bir eklenti bulamadım o yüzden videoyu daha kaliteli olsun diye youtube'a ekledim. Bir önerisi olan var ise bu konu altından eklenti linkini vs alabilirim videoyu kendi sunucuma atarak ölümsüzleştirmek istiyorum.
Dediğim gibi kendi çapımda bir video hazırladım biliyorum eksiklerim var ama zamanla düzelteceğimi düşünüyorum. Beğenmeniz dileği ile buyrun video.

webmaster.tc [webinmaster.com] - YouTube
lütfen video kalitesini en yüksek ayara (hd) getirip izleyiniz.

nukeci

webmaster.tc
Ellerine sağlık, gayet başarılı. Videoyu mp4 formatına çevirerek kendi sitende yayınlayabilirsin. Bunun için ücretsiz bir program önerecek olursam Free Studyo Maneger fazlası ile işini görecektir. Programın detaylı anlatımı burada.

admin

Yönetici
Yönetici
Daha prof bir görüntü ve Daha prof bir ses + Daha iyi bir anlatımla çok daha güzel olabilirdi, İlk çekim olduğu için sanırım böyle biraz daha ilerlerseniz daha da güzel olacaktır.

Webinmaster

webmaster.tc
Daha prof bir görüntü ve Daha prof bir ses + Daha iyi bir anlatımla çok daha güzel olabilirdi, İlk çekim olduğu için sanırım böyle biraz daha ilerlerseniz daha da güzel olacaktır.
ileriki videolarım daha da güzel olacak hocam il videdan fetih 1543 beklemeyin :D ama bakın youlike'ın tanıtımı biraz daha güzel olmuş diyebiliriz değil mi?