• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Webmaster.TC Üyelerine Özel, Herkese 1 Aylık Pingil Bedava !

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

inforesim

webmaster.tc
Pingil Nedir ?
Pingil indexlenmemiş sayfalarınızın, Daha hızlı indexlenmesini sağlayan bir sitedir. Bu siteden alacağınız kodu, Sitenize ekleyerek daha hızlı index alabilirsiniz ! (Kim İstemez ki :p) Ayrıca, Pinglenen sayfaların vb. istatistiğini de sizin için tutar !

1 Aylık Pingil Üyeliğini Nasıl Alabilirim ?

İlk olarak, Buraya girin ve

E-Posta Adresiniz : Pingil e giriş yaparken, Kullanacağınız ve Onaylayacağınız mail adresiniz.

Referans : webmaster.tc

Yazmanız yeterlidir. Webmaster.TC ayrıcalığı ile Hemen 1 aylık pingil üyeliğini ücretsiz alabilirsiniz :)

CaddeAktif

webmaster.tc
hemen 2 sitem için kayıt ettim sağolasın. ama ping 'e tıkladığımızda normal ping sayfaları gibi ping atmıyor direk ana sayfaya gidiyor

CaddeAktif

webmaster.tc
yha ping nasıl atılıyor biri anlatsın. verdiği kodu siteme ekledim resme tıkladığı zaman ping atıyormu yoksa başka bir yerden mi yapılıyor

inforesim

webmaster.tc
yha ping nasıl atılıyor biri anlatsın. verdiği kodu siteme ekledim resme tıkladığı zaman ping atıyormu yoksa başka bir yerden mi yapılıyor
Kodu sitene eklemen yeterli, Siten de girilen sayfaları otomatik olarak pingliyor. Ekstra çaba yok yani (Ve bu işlemi her sayfa için 1 defa yapıyor).

ByONDER

webmaster.tc
gayet başarılı bir sistem kullanmaya başladığımdan bu yana sitem çok çabuk indexlenmeye başladı kullanmayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...