• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Webmaster.TC "Webmaster" Araması

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
Biraz önce google de fark ettim arkadaşlar, Webmaster.TC -> "Webmaster" aramasında Google da 4.sıraya yerleşmiş durumda. Daha da ileri gitme umuduyla :)

Rapunzel

webmaster.tc
ye10 da solladıkya daha ne olsun :)
(benim gibi ps yapmadınız demi? :) )

burakisci

webmaster.tc
İyi güzel hoş , forumun bu noktalara gelmesi ama forumda önemli bazı sorunlar var önce bunlara yoğunlaşılmalı diye düşünüyorum.Öncelikle diğer webmaster forumlarına rakip olacaksanız kendinize özgü bir tema ile kullanıcılarınızın karşısına çıkmanız gerekiyor bu tema biraz klasik kalıyor artık , diğer yandan forumda canlılık yok denecek kadar az foruma üye çekilmeli ; çeşitli yarışmalar vs. olabilir.

Rapunzel

webmaster.tc
İyi güzel hoş , forumun bu noktalara gelmesi ama forumda önemli bazı sorunlar var önce bunlara yoğunlaşılmalı diye düşünüyorum.Öncelikle diğer webmaster forumlarına rakip olacaksanız kendinize özgü bir tema ile kullanıcılarınızın karşısına çıkmanız gerekiyor bu tema biraz klasik kalıyor artık , diğer yandan forumda canlılık yok denecek kadar az foruma üye çekilmeli ; çeşitli yarışmalar vs. olabilir.
Bunu daha önce bende dile getirdim forumdaki cansızlıgı aslında bir etkinlikle canlanabilir adminimiz konuyu okuyacaktır mutlak.

Ömür

webmaster.tc
Çok başarılı bir durum gerçekten. Fakat üstteki arkadaşa katılmakla beraber forumdaki yoğunluğu arttırmak için ödüller verilebilir. Yani atıyorum şu mesaj sayısına ulaşana video scripti, yada üyelere en çok yardımcı olan kişiye xxx ödülü vesaire gibi :)

Maliyeti azaltmak açısından bir kişiye inforesim video scripti verebilirsin mesela :)

Sevgiler ..

sezginex

webmaster.tc
Geldigimiz durum cok iyi. 1. siraya cikmak evet cok zor ama site adiyla arama eslestiginden dolay biz digerlerinden daha iyi durumdayizn

gkbrk

webmaster.tc
Evet. Chrome'da Gizlilik modu (incognito mode) ile girersen asıl yerinde görünür. :)