• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Websitesi yaparak para kazanmak

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

bll90

webmaster.tc
Arkadaşlar, çevremde sırf websitesi yaparak geçimlerini sağlayan insanlar var, bir çoğunuzda bu işlerle ilgileniyorsunuzdur.. websitesi tasarımcılığının ticari boyutlara ulaşması için ne gibi programlar bilmek gerekir ve bu programlardaki yeterlilik düzeyleri ne olmalıdır?

gkbrk

webmaster.tc
PHP+HTML yeter de artar bile :)
Jquery de çok işine yarar.
Bu dillerde kodlamak için Notepad++ programını öneririm.

Rapunzel

webmaster.tc
Bu işinde suyu çıktıgı kanaatindeyim.alıp satan daha çok kazanıyor. Nerde o 1500 2000 tl ye yapılan siteler.şimdi alıyorsun 30 satıyorsun 300 tl ye.
:)

mFurkan

webmaster.tc
Öncelikli olarak HTML dilinden başlamanı öneririm. Daha sonra CSS ve PhotoShop ile çalşmalarına devam et. Biraz PHP ve MySQL öğrendikten sonra artık kendi projelerini hayata geçirecek düzeye gelirsin.
Peki internet üzerinden güzel paralar kazanmak için bunlar şart mıdır? Değildir. Bunların hiçbirini bilmeyerek de çok güzel paralar kazanabilirsin.

bll90

webmaster.tc
Öncelikli olarak HTML dilinden başlamanı öneririm. Daha sonra CSS ve PhotoShop ile çalşmalarına devam et. Biraz PHP ve MySQL öğrendikten sonra artık kendi projelerini hayata geçirecek düzeye gelirsin.
Peki internet üzerinden güzel paralar kazanmak için bunlar şart mıdır? Değildir. Bunların hiçbirini bilmeyerek de çok güzel paralar kazanabilirsin.
bunları bilmeden nasıl kazanılabilirki..

Rapunzel

webmaster.tc
anladıgım kadarıyla hiç bilgin yok en azından çeneni kullan yapacak birini mutlaka bulursun buralarda.ersoylarmedia kadardamı olamıyon :) bi ortak bul kendine

bll90

webmaster.tc
anladıgım kadarıyla hiç bilgin yok en azından çeneni kullan yapacak birini mutlaka bulursun buralarda.ersoylarmedia kadardamı olamıyon :) bi ortak bul kendine
öğrenmek istiyorum işte... Nereye kadar başkasına iş yaptırabilirsin ki. bundan önce ortaklıklarım oldu.Ama hiç birşey bilmek kadar değerli değil..

Rapunzel

webmaster.tc
Kardeşim Bizi Nedn Kötülediğini Sorabilirmiyim ?
ilk önce herkesle ortak olmak istemen beynimizde yer edindi.kötülemek istesem direk yazarım çekinmem.istersen yazdıgın konulara gözat kaçtane ortaklık girişimin var görürsün.bugün benim dogum günüm seni seviyorum ersoylarmedia :D

ErsoylarMedya

webmaster.tc
Yok kardeşim herkezle ortak olmak İstemiyorum Sadece Farklı Sektörlerle Uğraşmak İstiyorum Yani Sadece Web Tasarım da Kalmak İstemiyorum O yüzden .

Rapunzel

webmaster.tc
Açıkhava reklamcılıgı led tabela kayan yazı işine girmek istermisin?

bekciii

webmaster.tc
Site yapımının suyunu çıkardı piyasada ki bazı webmaster bozuntuları. En iyisi forumdan güvendiğiniz birilerini bulmak ve yaptırıp satmak.