• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

WhatsApp Messenger

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Android işletim sistemli cep telefonu kullanıcıları’da dahil olmak üzere diğer işletim sistemini kullanan, kullanıcılarda WhatsApp Messenger’ı bilirler, cep telefonlarında internet paketi olan herkes bu uygulamayı severek ve yaygın bir şekilde kullanıyor.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme yaptı WhatsApp Messenger, hem göze hitaben, hemde işlevsel olarak değişim sergileyen uygulamamız, yeni görünümü ve kullanımı rahatlığıyla dikkat çekiyor.

Uygulamamızı bilmeyen azınlıktadır sanırım ama genede açıklayıcı ve tanıtıcı olacağını düşündüğüm için bu incelemeyi hazırlamayı uygun gördüm, Öncelikle WhatsApp Messenger’ın en sevdiğim yönünü açıklamak istiyorum, kesinlikle reklamsız olması!

WhatsApp Messenger kullanırken zarafeti ve inceliği bir arada bulmak mümkün.

Nasıl çalışır?

Rehberinizde kayıtlı olan kişiler arasında WhatsApp Messenger kullananları bulur ve onlar ile ücretsiz olarak anlık mesajlaşma hizmeti sunar, sizin tek yapmanız gereken Google Play üzerinden uygulamayı cep telefonunuza yüklemek. ( not: bu anlattıklarımın tamamı sadece Android işletim sistemli cep telefonları içindir.

Uygulama Özellikleri nelerdir?

Uygulama içerisinde yazışma yaparken zaten anlık olarak mesajlaşabileceksiniz söyledim onun dışında, resim gönderebilirsiniz, video, ses kaydı, rehber kartviziti gönderebilirsiniz, ayrıca bulunduğunuz konumu harita üzerinden göndere bilmeniz mümkün, küçük özelliklerden bahsetmek istemiyorum aslında örnek verecek olursam yazı tipi boyutunu değiştirme, kişisel arka plan seçeneği gibi.

Uygulamaya nasıl sahip olurum?

WhatsApp Messenger’ı Google Play üzerinden indirebilirsiniz. ( WhatsApp’ı İndir )

WhatsApp Messenger’i diğer işletim sistemli cihazlar için indirmek istiyorsanız lütfen uygulamanın resmi web sayfasını ziyaret ediniz. ( www.whatsapp.com )