• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Winat9 benzeyen cep uygulaması

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

MoonDeath

webmaster.tc
programın amacı siz programı android telefonunuza kuruyorsunuz sonra gelen reklam,videoları tıklayıp istenenleri yapıyorsunuz puan kazanıyorsunuz

TAPPORO

anamenuden "Offer" Kısmına geliyorsun reklamlar felan çıkıyor onlara tıklayıp telefona uygulama vs. kurup anket doldurup oro kazanıyorsun

5000 Puan = 5$ (Paypal Ödeme)

Parayı 1 günde kazanmak mümkün. isteyen denesin.

ve Programa girdiğinizde sizden referal kodu isteyecektir. bu referal kodunu yazarsanız 0,25$ yani 250 puan kazanacaksınız kullanımı çok kolay

Konu soru ve sorunlarınızı burdan çözelim.

Not: Puanlar değişiyor 22,25,30,180,200,1000 (bol puan kazanabileceğiniz içerik mevcut günlük 5$ garanti)
bonus 250 puan yani 0.25 dolar : TAPMD2321

denenmistir calisiyor [sm=ok.gif]

[image]
[/image] [image]
[/image]

bonus 250 puan yani 0.25 dolar : TAPMD2321

Google playdan bulabilirsiniz .

ÖDemeler Bana Aittir .

Ödeme geldi kanıt

MoonDeath

webmaster.tc
Evet beyler 2 tane ödeme almıs durumdayım türk parası ile 17-19 tl arası .

Teşekkürler Android Telde oluyor Peki İos Sistemli Tablettte Oluyormu İpadde ( Telde denedim) Birde Bneim Banka Kartım FElan yok Paypal Hesabımı Onaylatamıyorum Alışveriş Yapamazmıym acaba yardım edermisnz.

MoonDeath

webmaster.tc
Teşekkürler Android Telde oluyor Peki İos Sistemli Tablettte Oluyormu İpadde ( Telde denedim) Birde Bneim Banka Kartım FElan yok Paypal Hesabımı Onaylatamıyorum Alışveriş Yapamazmıym acaba yardım edermisnz.
İosde galiba olmuyor . Banka kartı onaylatmadanda kabul eden siteler var örnek verecek olursak gittigidiyor.