• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Winat9'u sollayan Yeni Nesil Mobil Program | Resimli Anlatım | Günlük 5$ Para Kazan | Paypal |

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

kankam3321

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar.

Daha önce bu şekilde bir konu açmamıştım ancak bu programı denedikten sonra sizlerinde haberdar olmasını istedim..

Öncelikle Winat9 adlı programla aynı işlevdedir. Program aracılıgıyla Video izleyerek, Program indirerek ve Sosyal ağlar aracılıgıyla puan kazanıyorsunuz ve 5000 oro pşuncada paypal hesabınıza anında 5$ yatıyor. (Ödeme aldım daha önce birçok kez aşagıda resim linki vereceğim)

Parayı 1 günde kazanmak mümkün arkadaşlar. 1 günce 2 ödeme aldıgım oldu benim. (Yani günce 10$ aldım)

Ödeme yöntemi PAYPAL olup puanın adı ORO dur arkadaşlar.

PÜF NOKTALAR

Program yüklediğinizde puanın gelmesi için programı açmak ve internete bağlı olmak gerekir.
Anket doldururken mailinizin tapporoya kayıtlı mailiniz olmasına dikkat edin işlemler hızlanacaktır.
Sponsorpay / Destek kısmından ayrıntılı işlem dökümünü ve onay verilen onay bekleyen işlemlerinizi görebilir bir sıkıntı halinde itiraz edebilirsiniz.

Birinin referans koduyla üye olduğunuzda 250 ORO puan kazanırsınız.

Benim Referans kodum: TAPBY76934

Eğer bu kodla girişte üye olursanız +250 ORO kazanırsınız. Bu referans kodunu girmesseniz 0 ORO ile başlarsınız arkadaşlar. Önerim Referans kodu istediğinde benim kodumu girmeniz tabiki.

Programın Google Play Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tapporo

Tapporo'ya tanıtım videosu hazırlayıp youtube koyarsanız 1000 ORO kazanırsınız.

Facebookta paylaşırsanız 50 ORO

Twitter ise 20 ORO verir.

Uygulamanın teklifler bölümündeki "Sponsor Pay" kısmındaki 11899 Bilinmeyen numaralar dışındaki tüm görevleri yerine getirin. Buradan yaklaşık olarak 750-1000 oro puan kazanacaksınız.

W3İ bölümünde yer alan teklifleri yerine getirin. Buradan 500-750 oro civarında bir puan kazanacaksınız. Movies yazan teklif ücretli üyelik ile ilgilidir hiç bulaşmayın.

Flurry kısmında yer alan teklifleri yerine getirin. Bu kısımdan yaklaşık olarak 250 ORO puan kazancaksınız. Burada dikkat etmeniz nokta yanında free yazan şeyleri yapmanız. Get it yazanlara hiç bulaşmayın ücretlidirler.

Aarki kısmında +100 oro puanlık bir teklif bulunuyor bunu da yerine getirin.

Programda yer alan videos kısmındaki videoları izleyin yaklaşık 5 günde falan 50-100 Oro arası bir puan kazanacaksınız.

Üye yapmış olduğunuz kişiler sadece tekliflerden 1000 oro puan kazandıklarında size +500 puan daha verilecek. Bu şekilde kazanan 2 üyeniz olsa +1000 oro da bu şekilde kazanırsınız.

Programdan Resimler:

Ödeme alındı:

Ödeme aldıkca konuya ekliyeceğim arkadaşlar. Bol kazanclar dilerim...