• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

WM ! Kuru temizleme 'ciniz ve hali yikama'ciniz geldi !!!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

mgtdizayn

webmaster.tc
Temizlik Sizin Düşünüz Bizim İse İşimiz..​
KURU TEMİZLEME Ve HALI YIKAMA ' CINIZ GELDİ .

* Bir kaç Önce Devir Aldığım Dükkanı işletmeye başladım WM da ufak ufak konular'da açmıştım az çok bilen arkadaşlarımız vardır.

* Bende WM özel kampanyalar düzenlemek istedim Sonuçta Hepimizin işi oluyor Kuru temizleme ve Halı yıkama için Başkasına vereceğinize minimum Ücretle MAXİMUM ve Garanti bir Hizmet almak adına Hemde güven adına Güzel olacağını düşünüp Açmak istedim Konuyu.

* İstanbul'da Oturan , Akrabası olan , Sevgilisi olan , Tanıdığı olan Herkez'den destek bekliyorum. HİZMETİMİZ'de GARANTİ VERİYORUM !

* Aramizda Mutlaka >> Doktor , Avukat , Öğretmen , Polis Gibi Meslek sahipleri vardır. Bu kişilerin çoğunlukta çıkmaktadır Kuru temizleme işleri Devamlı ve düzenli çalışmamız sayesinde indirimler söz konusudur.

* ŞEHİT Ailerinin Kıyafetlerini Ve halı'larını ÜCRETSİZ Temizliyoruz. ( 1. Derece Akraba )

* ÜCRETSİZ SERVİSİMİZ VARDIR ! ( İSTANBUL - Avrupa Yakasına )

* KURU TEMİZLEME İşleriniz MAXİMUM 2 iş Günü içinde Teslim ( İş yoğunluğuna göre değişir. )

* HALI YIKAMA İşleriniz MAXİMUM 10 iş günü içinde Teslim ( Makina halısı 5 ile 7 Gün içinde teslim Peluş ve el dokumalar 10 günü buluyor kurumaları )

HİZMETLERİMİZ VE FİYATLANDIRMA !

KURU TEMİZLEME​

Pantolon kuru temizleme Pantolon kuru temizleme WM 'na SADECE : 3,5 :tl NORMAL FİYAT : 3,75 :tl

Gömlek Kuru temizleme Gömlek Kuru temizleme WM 'na SADECE : 5 :tl NORMAL FİYAT : 5,75 :tl

Ceket kuru temizleme Ceket kuru temizleme WM 'na SADECE : 7 :tl NORMAL FİYAT : 8 :tl

Takım elbise Kuru temizleme Takım elbise Kuru temizleme WM 'na SADECE : 13 :tl NORMAL FİYAT : 13,75 :tl

Etek Kuru temizleme Etek Kuru temizlemeWM 'na SADECE : 5 :tl NORMAL FİYAT : 5,75 :tl

Elbise Kuru temizleme Elbise Kuru temizleme WM 'na SADECE : 10 :tl NORMAL FİYAT : 12 :tl

Mont kuru temizleme mont kuru temizlemeWM 'na SADECE : 9 :tl NORMAL FİYAT : 10 :tl

Perde kuru temizleme Perde kuru temizlemeWM 'na SADECE : M2 : 3,5 :tl NORMAL FİYAT : M2 4 :tl

Yorgan kuru temizleme yorgan kuru temizlemeWM 'na SADECE : 17 :tl NORMAL FİYAT :17,5 :tl

** NOT : Arkadaşlar Aksesuarlı , Kaz tüyü , Deri, İpek , Kuş tüyü , Gelinlik , Fantazi ürünler Özel fiyata tabidir.
** Sadece Belirli ürünleri koydum Bütün ürünleri Temizliyoruz.

HALI YIKAMA​

Makina Halısı makina halısı WM 'na SADECE : M2:3 :tl NORMAL FİYAT :M2: 3,5:tl

Shaggy , Peluş Halı Yıkama Shaggy Halı YıkamaWM 'na SADECE : M2:4,5 :tl NORMAL FİYAT :M2: 5:tl

Yün, El dokuma ,Step Halı yıkama El dokuma halı yıkama WM 'na SADECE : M2:7,5 :tl NORMAL FİYAT :M2: 8:tl

SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ SORA BİLİRSİNİZ .

ADRES : Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad . NO : 16 Kat :1 BAKIRKÖY / İSTANBUL

TEL : 0212 660 01 52 ( Hafta içi : 9:00 : 21:00 PAZAR KAPALIYIZ ) Cepten ulaşın
CEP : 0543 776 11 52
Site : DRY Clear Kuru temizleme ve Hali yikama Tam Bitmedi eksikler mevcut
GÖKHAN GÖKMEN

OTEL - HASTANE - RESTOURANT - CAFE - LOKANTA - TURİZM İş yerleri olanlar için İşleriniz yapılır.

rapoel

webmaster.tc
Aboneliğiniz var mı? Aylık 50-100 TL gibi ücretlere belli bir miktarda ürün temizleme vs.