• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

WMT ye özel Hiç bir yerde yok 301 Seo Yöntemi E book

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ahmet

webmaster.tc
ben tr ye çevirip okudum kitabı öenmli olan sayfaları 93-113 arası 20 sayfa diğerlerini okumasanda olur. mantık şu ge.ntr 5 tane domain al diyor sitelere çalışma yap hepsi içinde keyword geçirsin diyor. google bu siteleri sevmesi için bütün beyaz şapları uygula . sonra google bunları sevdiğinde 1-1,5 ay sonra hepsini ana sitene 301 le yönlendir diyor . örnekler vermiş vodefon sitesini bu yöntemle geçtik 0 backlink ana sitemizde içerik yok falan gibi demiş. olayı ben anlattım :D neyse sonuç olarak 301 le yönlendirmeleri yaparken gen.tr com.tr net.tr biz.tr gib i uzantılı domainleri yönlendir. şunu biliyorsunuzki .tr domainler WM Tools dan yönlendirme yapılamıyor. sadece .htacess den ... başarılar.

ahmet

webmaster.tc
Rica ederim. Bu taktikle Türkiyede Haber kelimesi xxx kelimesi gibi kelimelerde ilk sayfaya çıkmış bir çok site var . biraz daha geliştirmişler . Blogspotlardan konu başı redirect yapıyorlar . :) . eminim deneyecek arakaşlarda olacaktır. herkez deneyimini yazarsa sevinirim.