• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Wordpress 3.5 Elvin Sürüm İncelemesi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

franqestion

webmaster.tc
Yeni Gelen Wordpress 3.5 Elvin sürümü bekledğim bi özellikle geldi gerçektende çok faydasını olacağını düşünüyorum.

Normalde Galeri eklediğimizde hangi resimlerin galeride gözükmesini istediğimizi seçemiyorduk. Yeni sürümle bu özelliği kullanabiliyoruz ve resimleri drobdown efekti ile istediğimz düzende yayına sokabiliyoruz.

Retina özelliği ilede resimlerdeki çözünürlük düşüklüğünden kurutuluyoruz. Daha kaliteli görselller yayınlayabilcez artık.

ve son olarak wordpress yönetim paneli girişndeki karşılama ekranında yeni başlayanlar için kısa yollar sunulmuş Gerçekten faydası olduğunu düşünüyorum bu kısmın birazda geliştirmiler daha şık görünüm kazandırmışlar.
Detaylı incele yapmak isteyen arkadaşlar için Wordpress 3.5 Elvin İncelemesi

inforesim

webmaster.tc
Retina özelliği ne oluyor tam olarak ? Yeni gördüm bakalım elvin nasıl bir şeymiş :)

franqestion

webmaster.tc
görüntülerin pixel pixel değilde daha net olmasını sağlıyor aslında açıklama makelesinde örnek bi resim koymuşlar fakat pek farkedilmiyo sanırım

Rapunzel

webmaster.tc
Tam anlamıyla daha yüksek görüntü kalitesi diyebiliriz.
örnek