• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Wordpress Güncelleme Sorunu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

The-Ice

webmaster.tc
Merhaba,

Ben wordpress sürümümü 3.4.1'den 3.4.2 sürümüne yükseltmek için panele giriyorum Türkçe versiyonunu "Şimdi Güncelle" butonunu kullanarak güncellemeyi deniyorum ama bir süre sonra sayfanın yüklenmesi duruyor ve ekranda sadece

Kod:
http://tr.wordpress.org/wordpress-3.4.2-tr_TR.zip konumundan güncelleştirme yükleniyor…

Güncelleme paketi açılıyor...
yazıyor ve hiç bir işlem olmuyor. Manuel olarak update etmesini bilmiyorum ve biraz tehlikeli bir yöntem oluyor ne yazık ki bilmeyen tecrübesiz birinin elinde.

Bunun bir hal çaresi var mıdır?

Carizmatic

New member
Yeni bir db oluşturup dene istersen? Bütün dosyalarını yedekle ardından wordpressin güncel sürümünü entegre et. Normalde panelde güncelleme hatası vermiyor.. Yine bir sorun yaşarsan detaylı konuşalım.

The-Ice

webmaster.tc
Hocam ben manuel updateden kaçıyorum,db kaydırmak ne demek :S

inforesim

webmaster.tc
Hostun yüzünden indiremiyor büyük ihtimalle, Dosya yedeklerini alıp wp-config.php değiştirmeden geri kalan tüm dosyaları, wordpress ın son sürümüyle değiştirebilirsin.

soulmy

webmaster.tc
Blogumda da yazmıştım. Problem, gzippy eklentsinden kaynaklanıyor. Güncelleme yaparken eklentiyi pasif hale getirmek gerekiyor.