• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Wordpress Hizmetleri | Kurulum | Seo | Tema | Eklenti

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

erayweb

webmaster.tc
Merhabalar ,

Bu zamana kadar çeşitli platformlar üzerinden bir çok kişiye wordpress hizmeti verdim.Wordpress hizmetlerimi sizlere sunmak için paketler hazırladım.Hazırladığım paketleri Wordpress Hizmetleri sayfasında siparişe açık şekilde sunuyorum.

Genel Olarak Yaptığım Çalışmalar,

• Son Sürüm Türkçe WordPress Kurulumu,
  • Profosyonel WordPress Seo İçin 11 Adet Eklenti Kurulumu,
  • Bileşen Düzenlemesi,
  • Görsel Arama Motorunda Üst Sıralarda Çıkmanız İçin Eklenti Kurulumu,
  • Otomatik Ping Ayarları,
  • Tema Kurulumu
  • Eklenti Kurulumu
  • Site Taşıması,
  • Tema Türkçeleştirmesi,

Özellikle SEO adına kurduğum 11 Eklenti sitenin index hızını arttırmakta ve üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır.

Hizmet ettiğim sitelere 7/24 Teknik destek vermekteyim kurup bırakmıyorum.( Mobil,Sms,Mail,Msn )

Wordpress Hizmetleri sitesindeki referanslarımın azlığı sizi yanıltmasın, bir kısmı aktifliğini yitirdiğinden bir kısmını hatırlayamadığımdan bir kısmıda gizlilik sebebiyle eklenmemiştir.

Wordpress Hizmetleri sitesinden sipariş verebilirsiniz.

erayweb

webmaster.tc
11 Adet eklenti site hızını ve sunucu ramini kasıp yavaşlatmaz mı?
Merhaba,

Yeni konu eklerken yayınlaması biraz uzun sürüyor ( ping servislerine link gittiği için ) onun dışında bir yavaşlık söz konusu değil aksine index hızı mükemel derecede artmaktadır.

Ayrıca kurduğum eklentiler sunucuya kasacak ve yoracak türden eklentiler kesinlikle değildir.