• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Wordpress İndex Hatası

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

berat_81

webmaster.tc
Bu aralar sürekli wpde problemler çıkmaya başladı , kategori film hatası falan alıyordum film eklenmiyor , eklendiğinde film yerine kategori olarak acıyordu v.s. v.s. neyse sorunum şu arkadaşlar , Bu hatalar yüzüne bir cok kez temayı ve eklentileri sildim ama cözüme ulaşamadım en sonunda hostu komple silip yeni bir host açtım yedekleri bu hosta yükledim sql'yide yükledim wp-configde cache yolunun v.s. ayarlarını yaptım . Wp-admine girince normal bir şekilde acılıyor. problemsiz işlem yapabiliyorum ama sitenin ana sayfasına girdiğimde index.php böyle bir yazı karşıma geliyor index v.s. herşey değiştirdim yinede cözemedim. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Index of /

xxxxxxxxxxxxx.com Liman 80 Apache/2.2.24 (Unix) mod_ssl/2.2.24 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 mod_qos/10.10 Sunucu

Cözüldü : Tekrar Kontrol ettim başka pclerden girdim site acılıyor. bir tek bende panele ve siteye girdiğinde veriyor o hatayı suan